איך לטפטף בבטן רפוי לאחר ההריון

הריון משנה לחלוטין את הגוף בהדרגה במשך 40 שבועות. הרצועות והמפרקים שלך הופכים להיות גמישים יותר, מרכז הכובד שלך משתנה, האיברים משתנים כאשר תינוקך גדל ושרירי הבטן נמתחים כדי לפנות מקום לתינוקך. ברגע שאתה מספק, זה לוקח זמן לגוף שלך לשנות שוב. נשים רוצות שהבטן תחזור לאופן שבו הן היו מיד, אבל זה לוקח זמן ומאמץ. גוון בבטן רופסת לאחר ההריון דורש עקבי אירובי אימון הבטן כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

בצע פעילות גופנית לב וכלי דם בכל יום אחר כאשר אתה מתחיל לאחר הלידה. בנה עד חמישה עד שבעה ימים של אירובי כל שבוע לאבד שומן גוף משמעותי, או שלושה עד חמישה ימים בשבוע עבור אובדן שומן מתון, על פי הקולג ‘האמריקאי לרפואת ספורט.

בחר נמוך השפעה פעילויות כדי להקל על הגוף שלך בחזרה לתוך התרגיל. נסה שחייה, הליכה, רכיבה על אופניים או אליפטי. אם היית עושה פעילות גופנית השפעה גבוהה כגון ריצה דרך ההריון שלך, זה צריך להיות שום בעיה להמשיך לאחר הלידה עם אישור של הרופא.

להתחיל עם 20 עד 30 דקות של התרגיל לכל מושב. בהדרגה לבנות עד 30 עד 60 דקות כדי לראות אובדן שומן משמעותי, כמו גם יתרונות בריאותיים מוגברת. שמור על עוצמה בינונית עד גבוהה, כך הפגישה שלך מאתגרת ואתה לשרוף קלוריות כדי להפחית את השומן על הבטן.

רשום את האימונים במחשב הנייד שלך. פירוט הפעילות, תדירות, משך ועוצמה. התאם את האימון שלך כאשר אתה הופך מתאים יותר.

בצע transdom abdominus, או TvA, תרגילים כדי לחזק את השכבה העמוקה של הבטן. TvA עוזר לתמוך עמוד השדרה שלך משטחים את הבטן.

שכב על מחצלת התרגיל שלך כדי לבצע חלילה שכיבה עבור TvA. הברכיים כפופות, והרגליים שלך שטוחות על המחצלת, 12-18 ס”מ מהעכוז. זרועותיך מונחות לצדדים והכתפיים רגועות. קח עמוק inhales ו exhales להירגע. כפי שאתה שואף, הבטן שלך צריך לדחוף עד התקרה, והוא מושך פנימה תוך כדי הנשיפה.

על הנשיפה הבאה שלך, להדק את שרירי רצפת האגן ולבצע Kegel. אלה השרירים שאתה להדק כדי להפסיק להשתין. במקביל, להדק את הבטן שלך ולצייר את הבטן כפתור לכיוון עמוד השדרה שלך בלי להזיז את הירכיים או עמוד השדרה. לשאוף ולהירגע. חזור על 8 עד 12 פעמים.

נסו לשאוף מבלי לשחרר את הצמצום בבטן ובאגן. זה לוקח בפועל, אז לא להתייאש. קח 8 עד 12 inhales / exhales מבלי לשחרר את TvA.

הוסף תנועות רגליים איטיות לאתגר את TvA אפילו יותר. החזק את עמוד השדרה שלך יציב עם הבטן ואת רצפת האגן התכווץ בזמן שאתה צועד הרגליים לאט.

הרכבת שלך abctinus rectus, obliques ו TvA כל יום אחר כדי להתחיל. לאט לאט לבנות כך שאתה אימון שרירי הבטן שלך כל יום את התוצאות הטובות ביותר, על פי המועצה האמריקנית על תרגיל. בצע תרגילים שונים במשך כחמש דקות כל אחד.

כלול תרגילי AB כי האתגר שלך באמצע הבטן ויעילים. הקפטן של הכיסא, תמרון אופניים, תרגיל כדור קראנץ ‘ו crunches הפוכה לגייס יותר סיבי שריר מאשר מחנק בסיסי יניב תוצאות טובות יותר.

שמור את TvA פעיל ו חזק במהלך כל התרגילים AB להתמקד שיטוח את שרירי הבטן. להאט את תנועות להתמקד בטופס שלך את התוצאות הטובות ביותר. כאשר אתה עייף מתרגיל אחד, לעבור אל הבא.

רשום את האימונים במחשב הנייד שלך. פרטים תרגילים, חזרות, משך הזמן וכמה מאתגר כל האימון היה.