ירכי להיראות נורא עם צלוליטיס & עור רפוי

בעיות כגון צלוליטיס ו רפוי העור מגיפה אנשים מכל הצורות, הגדלים והמשקל. עם משקל מוגבר כגורם, תוכנית הרזיה עשוי להיתפס כפתרון. עם זאת, ירידה במשקל לא יכול לשנות או לפתור את כל הבעיות עם המראה של הגוף. צלוליט יכול להישאר עור רפוי עלול להתפתח כתוצאה של ירידה במשקל. הפתרונות עשויים לכלול תזונה משופרת, פעילות גופנית וניתוח.

פוּנקצִיָה

צלוליט הוא סוג של שומן, כי הוא מאוחסן אנרגיה בגוף שלך. מאופיין על ידי אשכולות של משקעי שומן מתחת לעור שלך, צלוליטיס נראה dimpled במראה. מצב זה נגרם על ידי עודף שומן הגוף דוחף נגד רקמת החיבור בין העור שלך ואת השרירים.העור שלך פונקציות כדי לספק כיסוי עבור הגוף שלך, מתיחה על השרירים שלך ואת שומן הגוף. עור רופף מאופיין כמו עור שנפל מהמבנה של הגוף או מסגרת.

גורמים

גורמים תורמים עבור צלוליטיס כוללים הורמונים, גנטיקה, דיאטה ורמת הפעילות. מחזור הדם המסכן, החזקת מים ועישון יכולים גם הם לתרום למצב זה: איבוד כמות משמעותית של משקל יכול לתרום עור רפוי. העור שכיסה פעם שטח שטח גדול יותר מכסה כעת פחות שטח. עם הגיל, העור שלך מאבד את האלסטיות שלו, גורם לעור שלך להשליך ו לשקוע. גורמים נוספים כוללים אובדן עצם, כוח הכבידה, אובדן קולגן ו overexposure את קרני UV של השמש.

מניעה / פתרון

המראה של צלוליטיס יכול להיות מופחת עם תזונה נכונה ופעילות גופנית. דיאטה כי הוא נמוך שומן ומלח בשילוב עם כמויות גבוהות יותר של סיבים ומים מומלץ. פעילות גופנית ועיסוי ישפר את זרימת הדם ויפחית את עודפי השומן בגוף. אימון משקולות המכוון את שרירי הגוף התחתון, במיוחד הירכיים והישבן שלך ישפר את טונוס השרירים: הלחימה בהשפעות ההזדקנות וכוח הכבידה עשויה להיות קשה יותר לנשים אחרי גיל 50, אך יש סיכוי לשפר את מראה הירכיים עם דיאטה תרגיל. שילוב אימון גוף נמוך יותר ואימון אירובי ישפר את טונוס השריר. בשילוב עם תזונה נכונה, עודף שומן הגוף יופחת. עם הגיל, הגוף שלך לוקח זמן רב יותר לאבד תאים עור מתים. פילינג העור שלך יאיץ את התהליך של יצירת תאי עור חדשים.

אַזהָרָה

מוצרים כדי להפחית את המראה של צלוליטיס להדק את העור מבטיח תוצאות רווח זה יכול להיות טוב מכדי להיות אמיתי. מוצרים המשפרים את העור על ידי הגדלת הייצור של קולגן ואלסטין עשויים לגרום לשיפור מסוים במראה העור. היזהרו של מוצרים טוענים כי לפעול על רקמות שומן לחסל לחלוטין צלוליטיס. הם לא הוכחו לעבוד.

שיקולים

ניתוח כדי להפחית צלוליטיס ולהדק העור צריך להיחשב הפתרון הדרסטי ביותר. כל הליכים כירורגיים אינם ללא סיכונים. תרגיל ותרגילי תזונה משופרת יסייעו לשפר את התנאים הללו תוך שיפור הבריאות הכללית ואת רמות כושר. המתרגלים בפעם הראשונה צריכים להתייעץ עם רופא לפני תחילת מימוש התוכנית.