מטוס אחד לעומת שני גולף התנופה גולף

תיאוריות הנדנדה לבוא וללכת גולף. יש שיאמרו תיאוריות הנדנדה מבלבלים, אם לא סותר, כי גולף הוא משחק כזה קשה לשלוט. אחרים עשויים לומר את הסיבה גולף הוא כזה משחק קשה לשלוט כי הוא נלמד לעתים קרובות בדרכים מבלבלות – אם לא סותרות -. תורת הנדנדה של מטוס אחד, לעומת שני מטוסים, יצירתו של המורה ג’ים הארדי, היא דוגמה מצוינת לאופי המבלבל של הדרכה על הגולף.

בשנת 2005, המורה גולף ג ‘ים הארדי פירסם ספר בשם “האמת רגיל עבור גולף”, אשר הפך במהירות את היקר החדש של תורת גולף הנדנדה. התיאוריה של הרדי היא כי ישנם שני סוגים בסיסיים של נדנדות גולף, וכל שחקן גולף צריך לקבוע איזה עובד הכי טוב בשבילו. אם אתה מטוס אחד המטוס, אתה צריך להתמקד קבוצה מסוימת של תנועות הגוף כדי למקסם את המשחק שלך. אם אתה שני מטוס swinger, אתה חייב להתמקד בביצוע קבוצה שונה ו מסובך יותר של תנועות.

פיטר ג’ייקובסן הוא אחד המצדדים העיקריים בפילוסופיה של הרדי. לאחר שינוי מ שני מטוס לנדנדה אחת המטוס תחת הכיוון של הרדי, ג ‘ייקובסון זכתה באירוע PGA סיור בשנת 2003 בגיל 49 ו בכיר בארה”ב פתח בשנת 2004. במאמר 2005 עבור גולף Digest, ג’ ייקובסון מתמצה למטה של ​​הרדי הספר למינימום כדי להסביר את המטוס אחד לעומת ההבדל שני המטוס. כמו ג ‘ייקובס אומר, שחקן גולף אחד מטוס עומד רחוק יותר מן הכדור, מסובב את כתפיו על מישור משופע ומניף את זרועותיו על חזהו. זוהי תנועה מעוגלת יותר, והמועדון עובר על מטוס שטוח יחסית, שמניח את הכתפיים ואת הזרוע השמאלית בתור, או על המטוס, בחלק העליון של backswing שלך.

התנופה דו-מטוס הוא הרבה יותר זקוף. שחקן גולף עומד קרוב יותר לכדור ומתנדנד בצורה יותר זקופה, כך שהזרוע השמאלית מונחת על מטוס הרבה יותר גבוה מאשר הכתפיים. ג ‘ק ניקלאוס ו הייל ארווין הם גולף אשר השתמשו שני הנדנדה התנופה השפעה רבה. הרדי סבור כי שני מטוסים מתנדבים צריכים לבצע התאמות נוספות במהלך התנופה כדי להשיג את אותן תוצאות כמו Swingers אחד המטוס.

אף על פי שהרדי מונה למורה הארצי של PGA השנה, התיאוריה שלו על מטוס אחד מול שני מטוסים נפלה במידה רבה מלפני 2010. על פי ניתוח ב- Mountain Web נראה כי חלק מתלמידיו של הרדי איבדו את המרחק ונראה שהם מאמצים עמדות מתנודדות. לאחר המטוס בעל המטוס החד-ממדי לעומת שתי המטוסים, תיאוריה חדשה בשם Stack and Tilt נסחפה זמן קצר לפני שגם דוהה בפופולאריות. אם אתה מנסה לשפר את המשחק שלך, מדריך אשר מתמקדת יסודות, כגון אחיזה, עמדה, איזון ועיתוי, עשוי להיות סביר יותר לשמור על המשחק שלך על המסלול מאשר מורה מלמד את התיאוריה האחרונה אקזוטי או אזוטרי הנדנדה.

התיאוריה של הרדי

תיאורית מטוס אחד

תורת שני מטוסים

שיקולים