ערך תזונתי של שיש taouk

שייש טאוק, לפעמים טוויק טוויק, הוא מנה עוף שמקורו בלבנון אבל זמין כעת בכל האזורים האחרים, כולל ארצות הברית. אמנם עוף הוא בשר רזה, שיש taouk הוא גבוה יחסית שומן, שכן הוא כולל מרכיבים כגון שמן זית ויוגורט. המנה מספקת מגוון של טעמים מגוונים הודות לתבלינים כגון קינמון, פלפל שחור, שום, אורגנו, שום ופטרוזיליה.

קלוריות

Shish Taaouk הוא מאכל קלורי נמוך יחסית, כמו מנה 100 גרם של מזון זה מכיל רק 127 קלוריות. כמות זו כוללת כ -6% מ -2,000 הקלוריות המוצעות כצריכה יומית מתאימה למבוגר הממוצע. אם אתה רוצה לשרוף את הקלוריות ב 100 גרם של taouk shish, אתה יכול לעשות זאת באמצעות 14 דקות של ארוביקה השפעה גבוהה או 13 דקות של משחק כדורסל. חישובים אלה מניחים משקל של 160 פאונד, אנשים כבדים יותר ישרוף קלוריות בקצב מהיר יותר.

חֶלְבּוֹן

כמו מנות אחרות המבוססות על עוף, שיש טאוק גבוהה בחלבון. כל מנה 100 גרם של מזון מספק 14 גרם של חלבון. אכילה חלבון מספק את הגוף עם חומצות אמינו, רכיבים מבניים של רקמות כגון שריר. המכון לרפואה מציע כי חלבון צריך להוות בין 10 ל -35 אחוזים של קלוריות היומי שלך.

שמן

בעוד שיש taouk הוא נמוך יחסית קלוריות, הוא עשיר בשומן. כל מנה 100 גרם מכיל 7 גרם של שומן. בעוד השומן הוא קלורי צפוף, הוא חיוני לבריאות נאותה והוא יכול לעזור לספק אנרגיה לפעילות.

פחמימות

Shish Taaouk הוא צלחת פחמימות נמוכה, כמו מנה 100 גרם מכיל 2 גרם של חומר מזין זה. לכן, צלחת זו עשויה להיות צלחת המתאימה לדיאטה דלת פחמימות. פחמימות הן מקור הדלק העיקרי של הגוף שלך, אז אולי כדאי לאכול shish טאוק עם מזון עשיר בפחמימות כגון אורז, פסטה או תפוחי אדמה.