שרימפס קוקטייל תזונה

שרימפס ורכיבים אחרים יכולים להיות חלק מתזונה בריאה הן לילדים והן למבוגרים, על פי נתוני מנהל המזון והתרופות האמריקני. שרימפס הוא מקור טוב של חלבון באיכות גבוהה חיוניים ויטמינים ומינרלים. שרימפס יכול לתרום לבריאות הלב שלך, והם נמוכים בשומן רווי כאשר אכלו בקוקטייל שרימפס.

מאפיינים

שרימפס יכול להיות מקור טוב של חומצות שומן אומגה -3. הגוף לא יכול לייצר שומנים חשובים אלה – הם חייבים לקבל מאוכל ותוספי מזון. חומצות שומן אומגה -3 יכולות להפחית את הסיכון לדום לב וללחץ דם גבוה, והן יכולות גם לשפר את המערכות האנטי דלקתיות שלכם. שש חתיכות של שרימפס ענק בקוקטייל שרימפס לספק כ -15 גרם של חומצות שומן אומגה -3. קליבלנד קליניק ממליצה על 5 גרם של חומצות שומן אומגה -3 בשבוע.

קלוריות

קוקטייל של שישה שרימפס טבול ברוטב קוקטייל יש כ 120 קלוריות, על פי שומן סוד. רק 12 קלוריות אלה מקורן בשומנים (בעיקר שומנים רב בלתי רוויים ושומנים מונוסטורים). אם אתה לדלג על רוטב קוקטייל ולאכול רק את שרימפס, תוסיף רק 48 קלוריות לארוחה שלך. שתי כפות רוטב שווה כ 20 קלוריות.

חומרים מזינים

רוטב קוקטייל מורכב בעיקר ממלח ועגבניות. שתי כפות יש כ 310 מ”ג של מלח על 7 גרם של פחמימות, על פי סוד סוד. עגבניות לספק כ 4 אחוזים של היומי שלך ויטמין C דרישה. שש חתיכות גדולות של שרימפס יש גם כ 9 גרם של חלבון, 60 מ”ג אשלגן, 72 מ”ג של כולסטרול ו 210 מ”ג של נתרן.

בְּטִיחוּת

שרימפס יכול לשאת רעלים ולהוביל וצריך לרכוש מכולת מכובד או דיג, על פי ארצות הברית מזון ותרופות. כדי לבדוק את הרעננות של שרימפס, להריח אותו – זה לא צריך להיות ריח דגים. החלק הבשרני של השרימפס צריך לקפוץ לאחור כאשר אתה דוחף קלות על זה עם האצבע. שרימפס צריך להיות לבן פנינה כאשר הוא מבושל מספיק.

אַזהָרָה

שרימפס יש יותר כולסטרול מאשר כל מאכלי ים אחרים, למעט סלמון. כולסטרול גבוה בדם יכול להוביל למחלות לב ולתנאים כליליים אחרים, על פי מרפאת Mayo.