איך לעקר בקבוקי & מוצצים התינוק

מעכבי בקבוקים לתינוקות, כולל פטמות, כובעים ופטמות של פטמות, יכולים לסייע בהגנה על בריאותו של התינוק, כך על-פי המחלקה לאונקולוגיה וסיעוד תינוקות של אוניברסיטת אוהיו. מכיוון שגם תינוקות מכניסים מוצצים לפיהם, גם מוצצים צריכים להיות מעוקרים. עיקור זה צריך להימשך כל עוד המומלץ על ידי הרופא של התינוק. שמירה על בקבוקי תינוק ומוצצים מעוקרים עוזרים להורים ולמטפלים לתת אותם לשימוש בפעם הבאה שהם נחוצים.

לשטוף את הבקבוקים, מוצצים, הפטמות, כובעים וטבעות עם מים חמים וסבון. זה יעזור לקבל כל חלאה חלב מהם. חורים הפטמה צריך זיפים ממברשת מדיח כלים מוכנס לניקוי החורים. כביסה פריטים אלה שונה מעיקור אותם, אבל זה צעד הכרחי.

מניחים את מוצצים, בקבוקים וחומרים אחרים במעמד העליון של מדיח כלים אם יש לך אחד. כביסה פריטים אלה במדיח עם מים שמגיע 180 מעלות פרנהייט כראוי לעקר אותם.

ממלאים סיר גדול עם מים ומניחים אותו על תנור אם אין לך מדיח כלים, ובמקרה מים רותחים יהיה צורך להשתמש כדי לעקר את הבקבוקים ופריטים אחרים.

מניחים את הבקבוקים וחומרים אחרים במחבת עם מים. החומרים צריכים להיות שקועים, כך תיל תיל עשוי צריך לשמש כדי לשקול אותם.

מכסים את המחבת במכסה ומביאים את המים לרתיחה. ממשיכים להרתיח את הבקבוקים ופריטים אחרים במשך 15 דקות.

השתמש במלקחיים כדי להסיר את הבקבוקים וחומרים אחרים. מניחים אותם על מגבת נקייה או מנקז. הבקבוקים וחומרים אחרים הם עכשיו מעוקרים צריך זמן רק לייבוש.