היא מכונת חתירה להכשרה כוח?

מכונות חתירה לא מציעים התנגדות מספיק עבור אימון כוח, במקום זאת, הם כלי מצוין לבניית כושר לב וכלי דם. אם אתה מחפש אימון כוח אימון, המטרה של מכונת שורה במקום. ההבדל במינוח עשוי להיות דקה, אבל זה עושה את כל ההבדל בעולם. מכונת שורה יושבת – בניגוד מכונת חתירה – משתמש ערימת משקל או לוחות משקל לעבוד את הגב, הכתפיים והזרועות.

מכונת חתירה – המכונה גם ergometer שורה – עובד כל קבוצת שרירים גדולה בגוף בקצב זמן ממושך. זהו למעשה ספר לימוד ההגדרה של אמון Cardiovascular אידיאלי. יתרה מזאת, ergometer שורה היא השפעה נמוכה – אז אתה לא צריך לסבול חזר הולם על המפרקים שלך – ואת האלמנט האחורי של כיפוף והארכה בתנועה חתירה נכונה מסייעת לבנות כוח הליבה.

אשר למכונה בשורה הישיבה, כמעט כל חדר כושר יש לפחות וריאציה אחת על זה. זו מכונת אימון כוח בסיסי כולל מושב מרופד, כרית החזה שאתה נשען קדימה אחת או יותר מטפל לך למשוך בחזרה, “החתירה” את המשקל כלפיך. כמה מכוני כושר יהיה גם בר T – שווה משקל חינם של שורה יושבת – בחדר במשקל חופשי. כדי להשתמש ב- T-bar, עליך לפשוט את הגבעול של “T”, להתכופף קדימה מן הירכיים, לתפוס את ידיות – המהווים את המוט של “T” – ולמשוך את המשקל כלפי הגוף שלך.

פגוש את שורה ארגומטר

מה לגבי אימון משקל?