עמידות נמוכה לעומת תרגילי התנגדות גבוהה לאבד שומן

ההתנגדות משמשת לתיאור עומס העבודה או לכוח התכווצות השריר במהלך תרגיל. בדרך כלל, אימון התנגדות מתייחס פעילויות אימון כוח כמו הרמת משקולות, תרגילי הלהקה עמידים או תרגילים ניצול משקל הגוף שלך כמו התנגדות כגון עושה pushups. עם זאת, אתה יכול גם לשנות את ההתנגדות שלך כאשר עושה כמה תרגילים אירוביים כמו הגדלת הציוד בעת רכיבה על אופניים, לרוץ במעלה הגבעה או באמצעות שורש כף היד ו משקולות תוך כדי הליכה.

הגוף מאחסן את כל הקלוריות הנוספות שאתם אוכלים כשומן לתוך רקמת השומן. לכן, אם אתם אוכלים יותר קלוריות מאשר הגוף שלך זקוק לאנרגיה, תוכל לעלות במשקל. כאשר הגוף שלך לא מקבל מספיק קלוריות מן האוכל, זה יתחיל שריפת שומן מאוחסן עבור אנרגיה. אחת הדרכים הטובות להגדיל את הביקוש האנרגיה של הגוף שלך היא לממש. ההתנגדות שתשתמש בתרגילים שלך תשפיע על כמות השומן שתשרף.

דרך טיפוסית להגביר את ההתעמלות שלך היא להשתמש במשקולות כבדות יותר באימון שלך. זה גם אומר שאתה תשרוף יותר קלוריות באותה כמות זמן כי משקל יותר השרירים שלך צריך לזוז, יותר אנרגיה הם משתמשים. לדוגמה, הליכה במעלה הגבעה ב 3.5 קמ”ש למשך 30 דקות ישרוף 354 קלוריות לאדם 130 קילו. כאשר אותו אדם עושה את אותו תרגיל כאשר נושא משקל של 10 עד 20 פאונד, ההוצאה עולה ל -443 קלוריות.

בדרך כלל, התנגדות ההתעמלות שלך גבוהה יותר, כך שיעור ההתעמלות נמוך יותר. לדוגמה, כאשר אתה עושה אימון עמידות במשקל גבוהה, אתה משתמש משקולות כבדים, ובכך עושה פחות חזרות, ואילו ההפך הוא הנכון עבור הרמת משקולות נמוכה תרגילים. מספר הטיפוסי של חזרות לאימון עמידות גבוהה במשקל הוא 8-12 חזרות, ועל אימון נמוך התנגדות במשקל, זה 15-20 חזרות.

באופן כללי, הגברת ההתעמלות שלך תגרום לך לשרוף יותר קלוריות. הסיבה לכך היא כי ככל התנגדות גבוהה יותר שלך, סיבי השריר יותר אתה צריך לנצל, ולכן, יותר אנרגיה זה לוקח לעשות התכווצות שרירים. עם זאת, בעוד זה לוקח פחות אנרגיה כדי לחזק את השרירים עם התנגדות נמוכה יותר, אתה יכול לבצע חזרות יותר תרגיל במשך משכים ארוכים יותר, אשר יוסיף את ההוצאה הכוללת האנרגיה שלך. עושה התנגדות נמוכה משקל אימון עם חזרות יותר לא לשרוף יותר שומן מאשר עושה אימון עמידות גבוהה עם חזרות נמוכות יותר.

כמות הקלוריות שאתם שורפים במהלך פעילות גופנית תלויה בעוצמת האימונים שלכם, משך האימון ומשקל גופכם. ככל שאתה שורף יותר קלוריות במהלך התרגיל שלך, יותר שומן אתה תאבד. אימוני עמידות גבוהה ישרוף יותר קלוריות מאשר אימוני עמידות נמוכה עבור אותה כמות זמן. אם יש לך רק זמן לממש כמה דקות ביום, אתה צריך לעשות התנגדות גבוהה ועוצמות גבוהות תרגילים לשרוף יותר קלוריות לייעל את אובדן השומן שלך.

שריפת שומן יסודות

נמוכה לעומת התנגדות גבוהה תרגילים

התנגדות וחזרות

ההתנגדות וקלוריות

סיכום