פריחה עקב רגישות לחלבון בשר

פרשנים המתפתחים לאחר אכילת בשר עשויים להיות סימן לרגישות יתר לחלבונים הנמצאים בבשר. אלרגיות למזון נגרמות בעיקר ממזונות כמו חלב, דגים ואגוזים, אך במקרים מסוימים החלבונים בבשר עלולים לעורר תגובה אלרגית. אם אתם מפתחים פריחה בעור בכל פעם שאתם אוכלים חלבון בשר, יש לרופא להעריך את מצב העור כדי לקבוע את הסיבה.

אלרגיות בשר

ABC News מדווח כי אלרגיות בשר עשוי להיות נפוץ יותר מאשר הקהילה הרפואית חשב פעם. אלרגיות בשר להתרחש כאשר המערכת החיסונית של הגוף טעויות חלבונים בבשר מזיק לגוף. המערכת החיסונית מגינה על הגוף על ידי יצירת סוכני לחימה הנקראים נוגדנים. נוגדנים פועלים כדי להדוף את חלבוני הבשר, אך גורמים לשחרור היסטמין ברקמות רכות. היסטמין הוא כימי בגוף כדי למנוע הידבקות, אבל היסטמין יותר מדי גורם דלקת, גירוי מוגבר הייצור ריר. אלרגיות בשר יכול לגרום סימפטומים קלים לחומציות בתוך דקות של בליעת הבשר.

פריחה בעור

כאשר הגוף נלחם נגד חלבונים בשר, כמות מוגברת של היסטמין גורם לכלי הדם להתרחב, יצירת דלקת וחוסר יציבות בעור. רשעים הם אחד הסימנים הראשונים של אלרגיה למזון ועשויים להתפתח בכל מקום על הגוף. פריחות עור נפוצות הקשורות רגישות חלבונים בשר הם כוורות אקזמה. כוורות טופס כמו חגורות אדומות על פני העור עם משטחים שטוחים גבולות מוגדרים. כוורות אינן מזיקות אלא אם הן מתפתחות בגרון ומנתקות את יכולת הנשימה, על פי האקדמיה האמריקאית לאלרגיה, אסטמה ואימונולוגיה. אקזמה היא מצב העור כי הוא מופעלות על ידי רגישות יתר שגורמת נוזל מלא bumps טופס בדרך כלל על הפנים, הידיים והרגליים.

בדיקה

כדי לאשר ולאבחן קלינית את המצב שלך, אלרגיסט שלך יבצע בדיקות כדי לאשר רגישות לחלבון. חלבונים מהבשר נחשפים לעור באזור מקומי כדי לקבוע אם העור מושפע. אם בתוך 15 דקות העור שלך הופך לאדום, מהמורות או דלקתיות, הרופא שלך ירצה לאשר את ההשערה שלה על אלרגיה עם בדיקת דם.

הִתחַשְׁבוּת

ייתכן כי יש לך אלרגיה למזון אחר אתה בדרך כלל לאכול עם בשר. שמור יומן מזון כי מסמכים כל מה שאתה אוכל וכל התגובות יש לך אחרי אכילה. זה יכול לעזור לרופא לקבוע אילו מאכלים לבדוק רגישות. אלרגיות למזון משותף כוללות ביצים, חלב, סויה, חיטה, דגים, אגוזים ואגוזים, על פי MayoClinc.com.