ראסל סטובר סוכר חינם סוכריות תזונה מידע

ראסל סטובר עושה סוכריות רבות ללא סוכר. סוכריות ללא סוכר? כן זה נכון. רבים ממתקים טעימים נהדר להשתמש במגוון ממתיקים ללא סוכר לתת להם את הטעם המתוק במקום. חולי סוכרת ודיאטה העוסקים ב”פחמימות “שלהם עדיין יכולים ליהנות ממתן מתוק ללא תוספת הסוכר.

סוכר חינם = בריא?

“ללא סוכר” פירושו “בריא”, נכון לא בהכרח התווית “ללא סוכר” פירושה כי פריט המזון אינו מכיל שום סוכר, אבל זה לא אומר שזה בהכרח נמוך בשומן או קלוריות.לדוגמה, סטובר סוכר ללא שומן חמאת בוטנים עדיין יש 180 קלוריות ו 13 גרם שומן למנה, אבל יש להם פחות carbbs מאשר רגיל חמאת בוטנים כוסות אפס גרם של סוכר.בדוק את כל תזונת עובדות תזונה על כל הפריטים ללא סוכר ולא להניח “סוכר חינם” פירושו לאכול כמה שאתה רוצה.

איך זה מתוק?

אז מה עושה את זה מתוק אם אין סוכר? כמה ממתיקים זמינים. לפעמים, ממתיקים מלאכותיים משמשים, כגון סוכרלוז, אספרטיים (NutraSweet) או סכרין. תהליך הבישול משחק תפקיד גדול לגבי אילו ממתיקים יכול לעמוד בפני כמויות שונות של חום. כל ממתיקים בשימוש חייב להיות מאושר על בטיחות על ידי מזון ותרופות (ה- FDA). חלק מהמבקרים מודאגים לגבי בטיחותם של ממתיקים מלאכותיים, אך עד כה לא מצאו ארגונים רפואיים או מחוקקים ממתיקים מלאכותיים כבלתי בטוחים למזון. אספרטיים נחשב כתוסף מזון עם המחקר המדעי ביותר מאחורי זה עם מסקנות לא על ידי האגודה הרפואית האמריקאית או ה- FDA המציעים כל סכנה באמצעות ממתיק זה. יש אנשים שרגישו רגישות לעכל ממתיקים מסוימים, אך מחקרים אחדים מצביעים על כך שאין אלרגיות הקשורות ממתיקים מלאכותיים. אחוז קטן של אנשים יש הפרעה גנטית הנקראת phenylketonuria (PKU) שבו הם לא יכולים לשבור phenylalanine, רכיב של אספרטיים.

סוכר אלכוהול עדיין סוכר חינם

בדוק את הצהרת החומרים על האריזה כדי לראות אילו ממתיקים נמצאים במוצרי ראסל סטובר שנבחרו. האתר ראסל סטובר מציין כי רוב הנפקות הסוכר שלהם ללא תשלום ממותקים עם סוכרלוז (Splenda) ואת maltitol אלכוהול סוכר. נכון לעכשיו, אין פרטים מרכיב זמין באינטרנט עבור מגוון רחב של סוכר ללא תשלום שלהם מתייחס. אבל אלכוהולי סוכר הם ממתיק הנפוצים ביותר עבור סוגי סוכריות ללא סוכר שהם מוכרים. סוכר alcohols הם הרבה יותר יציב עבור סוכריות כי צריך להיות מומס או מבושל במהלך הייצור. הם עשויים מסוכר טבעי, מספקים את אותו קלוריות כמו סוכר רגיל, אבל הם נקלטו באופן שונה ולא משפיעים על רמת הסוכר בדם באותה מידה כמו סוכר. אלכוהול סוכר יסתיים עם “ol”, כגון sorbitol ו maltitol. זה לא מכיל את אותו אלכוהול כמו בירה או יין ולא יכול לגרום שיכרון. אבל להיזהר עם כמות אלכוהול alcohols שאתם אוכלים בבת אחת, כי רבים היו ידועים לגרום גדילה מוגברת ואת ההשפעות משלשל, המאשר שם יכול להיות יותר מדי של דבר טוב.

אגוזים ושוקולדים

ראסל סטובר עושה מגוון רחב של סוכריות ללא סוכר, כולל זנים אגוזים, שוקולדים, כמהין, toffees, creams, שביר, caramels ומנטה. פרטים התזונה צריך להיכלל על החבילה החיצונית. כמה תיבות מתנה יש חוברות בפנים. כמה משאבים מקוונים, כגון CalorieKing, יכול גם לתת לך פרטים תזונתיים עבור פריטים פופולריים.

אחרים ממתקים סוכר חינם

ראסל סטובר גם עושה סוכר סוכריות קשה בחינם, ג’לי וגומי. אפשרויות אלה בדרך כלל נמוך יותר קלוריות ושומן. אז אפשר ליהנות ממתנה קצת מתוק עבור פחות קלוריות. השתמש במידע שכותרתו לקבלת מידע על תזונה ופרטים כדי לראות איזה פריט מתאים לך.