תרופות לרגליים כואבות מהריצה

רגליים כואבות לאחר ריצה אינה נדירה. אפילו את הנעליים הכי נוח ותומך יכול לעזוב את הרגליים כואב לאחר ריצה אינטנסיבית. עבור רוב האנשים, ככל לרוץ, sorer הרגליים, אבל אם אתה מתחיל, אפילו רק קילומטר יכול לגרום לכאב. ריצה יכולה לגרום לרגליים להתנפח וכאב, אבל כמה תרופות בסיסיים טיפול עצמי יכול לעזור להקל על תסמינים אלה. התייעץ עם הרופא אם הכאב בכף הרגל ממשיך או מחמיר.

מנוחה היא אולי התרופה הטובה ביותר עבור רגליים כואבות. כמות השאר הדרושה לרגליך להתאושש תלויה כמה זמן או אינטנסיבי הריצה שלך היה. עבור חלק, אחד לרוץ למרחקים ארוכים מספיק כדי לגרום כואב ברגליים, בעוד רצים מנוסה יותר, רגליים כואבות יכול להתפתח על שורה של ריצות. בכל מקרה, מנוחה צריכה להיות כרוכה במעמד מינימלי או הליכה, אם אפשר. אם אתה יודע שאתה תצטרך לעמוד או ללכת על כמות ניכרת של זמן בנקודה מסוימת, לוח הזמנים שלך לרוץ בזמן שיאפשר לך לנוח כראוי לפני הצורך להיות על הרגליים שוב.

רגליים כואבות יכול להיות מלווה נפיחות. הרגליים להתנפח בגלל כמות הלחץ להציב אותם במהלך ריצה. הלחץ יכול לגרום לדם להתרומם בכפות הרגליים. עם דופק עקבי מהריצה, מחזור תקין ברגל הופך קשה. אם הרגליים שלך נפוחות לאחר ריצה, להוריד את הנעליים והגרביים ולהרים את הרגליים, ממליץ MayoClinic.com. הרגליים שלך צריך להיות מורם מעל האגן שלך כדי לאפשר דם נקווה ברגליים להסתובב ביעילות רבה יותר.

רצים רבים פונים לקרח כדי לסייע בכאב קהות וחוסר נוחות שנגרמים כתוצאה מריצה. לאחר ריצה, להסיר את הנעליים והגרביים ולהרים את הרגליים. מניחים חבילת קרח או שקית של אפונה קפואה על האזור הכואב של כף הרגל. אם חבילת הקרח או שקית קר מדי, לעטוף אותו במגבת דקה או למשוך את הגרב שלך בחזרה. הצטננות מסייעת להקל על הלחץ שמתעצם ברגליים במהלך ריצה, והוא יכול גם לסייע במניעת נפיחות או להפחית כל נפיחות שכבר התפתחה. שמור את חבילת הקרח על לפחות 10 עד 15 דקות.

אמבטיה ברגל יכול להיות תרופה מרגיעה עבור רגליים כואבות. הטמפרטורה של מי האמבטיה תלויה בהעדפותיך. רבים מעדיפים מים חמים או חמים כדי לעזור להרגיע את השרירים בכפות הרגליים. אחרים נהנים מים קרים, אשר, כמו הרבה חבילות קרח, מסייע להקהות את הכאב ומשחרר הלחץ הבנוי. אמבטיות רגל יכול להיות משופר עם שמנים ומלחים שונים כי עוד להרגיע את העור ונוחות הרגליים. אתה יכול לצייר אמבטיה ברגל מיד לאחר ריצה או בכל עת בזמן הרגליים כואבות. משרים את הרגליים לפחות 10 דקות.

מנוחה

גוֹבַה

קֶרַח

אמבטיית רגליים