איך ללבוש מפיות סניטריות

מפיות סניטריות, הנקראות גם מגבות סניטריות, רפידות סניטריות או רפידות הווסת, באים בגדלים שונים וצורות. הם זמינים בעוביים שונים ואורכים. מפיות עבות יותר וארוכות יותר הן לזרימות הווסת הכבדות. הם באים גם בצורות שונות כדי להתאים או תחתונים תחתונים מלא או תחתונים תחתונים. לחלקם יש כנפיים. מפיות סניטריות עם כנפיים יש שני דשים כי לקפל על הצדדים של התחתונים שלך כדי לעזור למנוע נוזל וסת מלהגיע על התחתונים שלך. אפשרות בחירה נוספת היא חד פעמית וניתנת לשימוש חוזר. מפיות סניטריים פנויה נוח כי אתה זורק אותם לאחר השימוש. מפיות סניטריות לשימוש חוזר יותר אדמה ידידותית כי הם לא בסופו של דבר במזבלות. איזה בלוק להשתמש הוא עניין של העדפה אישית. נסה סוגים שונים כדי למצוא אילו מהם אתה מעדיף.

פנויה תברואתי מפיות

הסר את המפית סניטריים מן החבילה ולפרוש אותו.

מפיות תברואתי לשימוש חוזר

שב על האסלה ומשוך את התחתונים למטה ממש מעל הברכיים.

הסר את רצועת לחשוף את דבק על הגב של המפית סניטריים. אם אתה משתמש מפית סניטריים עם כנפיים, יהיו שלושה רצועות – הראשי ואחד על כל כנף.

לחץ על מפית סניטריים, בצד דבק למטה, על המפשעה של התחתונים שלך. מקפלים את הכנפיים, אם רלוונטי, סביב הצדדים של המפשעה של התחתונים שלך ולחץ אותם מתחת לתחתונים שלך. אם אתה משתמש מפית סניטריים המיועדים תחתונים תחתונים, ודא את החלק הרחב של המפית הוא פונה הקדמי של התחתונים שלך.

משוך את התחתונים שלך ובדוק כדי לראות אם כרית סניטריים נמצאת במצב הנכון. זה צריך לכסות את כל הפתיחה של הנרתיק שלך. אם לא, למשוך את התחתונים שלך, למשוך את המפית סניטריים, ולהחיל אותו יותר קדימה או אחורה התחתונים שלך – לפי המתאים.

בדוק את המפית היומית שלך כל שעתיים כדי לראות אם זה צריך להיות שונה. אם המפית היגיינית רטובה על פני השטח ולא סופגת עוד נוצות וסת, הגיע הזמן לשנות אותה.

מקפלים את המפית סניטריים בשימוש למעלה כמו שזה היה כשהסרת אותו הראשון מן החבילה. לעטוף נייר טואלט סביב מפית סניטריים ולזרוק אותו בתוך trashcan.

שב על האסלה ומשוך את התחתונים למטה ממש מעל הברכיים.

מניחים את מפית סניטריים על המפשעה של התחתונים שלך עם הצמד על הכנפיים הפונות כלפיך.

מקפלים את הכנפיים על הצדדים של המפשעה של התחתונים שלך. להדק את snaps להחזיק את המפית סניטריים במקום.

בדוק את המפית היומית שלך כל שעתיים כדי לראות אם זה צריך להיות שונה. אם המפית היגיינית רטובה על פני השטח ולא סופגת עוד נוצות וסת, הגיע הזמן לשנות אותה.

מקום בשימוש, מפיות סניטריים לשימוש חוזר בדלי של מי סבון כדי להשרות. שים מכסה על הדלי ולאחסן אותו מתחת לכיור האמבטיה. שמור לשים כל מפית סניטריים בשימוש בדלי עד סוף המחזור החודשי שלך. כאשר תסיים עם התקופה שלך, לרוקן את הדלי של מפיות סניטריים ומי סבון לתוך מכונת הכביסה ולשטוף במים חמים עם חומר כביסה קבוע.