אירי חשוף איגרוף טכניקות אגרוף

להבריח את זה עם חבר שבט אירי יריב הוא מאות שנים דרך יישוב סכסוכים והגנה על כבוד המשפחה. Back Knuckle Boxing היא מסורת גאה כי מעניק ניצחון לגבר עם שביתות ערמומי ביותר ואת הרצון החזק ביותר. זה סגנון לחימה אכזרי מבוסס יותר על bludgeoning היריב מאשר על ספורט. הטכניקות הן מרושעות ויכולות להפוך את היריב לדימום, שבור או אפילו לא מודע.

להכות מישהו בפנים הוא דרך טובה לשבור אחד 27 העצמות ביד. זו הסיבה מתאגרפים אגרוף חשוף לעתים קרובות להשתמש בעקב של כף היד. לוחם משנה את אגרופיו על ידי כיפוף פרק היד לאחור ויצירת קשר עם החלק הבשרני של בסיס היד. הוא מכוון לסנטר, לאף או לעיניים. המכה היא במעקב עם היד אחרת העקב או אגרוף מפרק קבוע. השיטה יד העקב משמש עם uppercuts, ווים, חבטות וצלבים אוברהאנד.

לוחמי מפרק חשופים פגעו באמה החיצונית וגרד את עצם העצם כולה לאורך פניו של היריב. השביתה היא שילוב בין אגרוף לבין דחיפה. זוהי גם דרך טובה להימנע יד שבורה. מגע מוצק יקבל את לוחם אחר כדי להתכופף או לנוע לאחור, אשר מגדיר אותו עבור אגרוף פרק, יד העקב השני, אגרוף וו או uppercut.

בזריקה זו, מה מתחיל כמו אגרוף וו קבוע את היד האחורית מומר בשנייה האחרונה. האגרוף הופך את כף ידו כלפי מעלה בקצה הנדנדה ומשתמש בחלק התחתון של האגרוף ואת האמה כדי להשפיע. זוהי דרך נוספת להגן על עצמות הידיים. אזור המטרה הוא הצד של הפנים או הצוואר. מכה מכה יהיה לכופף את היריב הצדה. לוחם עוקב אחר עם אופרקט יד העקב או אגרוף וו.

במאמץ להגן על עצמו, לוחם מפרק חשוף ירים לפעמים את זרועו בתנוחת שמירה. הוא ינסה לחסום את ידו או את החלק הפנימי של פרק ידו ישירות נוגע בראשו. יריב עשוי לראות בכך הזדמנות למחוץ את פרק היד הזה בזרועו. הוא יזרוק אגרוף וו ולהמיר אותו שביתה hammerfist. לוחם לוחם ההגנה יילכד בין ראשו לבין השפעת זרועו של היריב.

לוחם מפרק חשוף יכול ממש להשתמש בראשו כנגד אגרוף אויב. אם הוא מכה לתוך מכה לפני ירה מגיע לאזור השביתה יעיל, הוא יקבל מכה עם פחות כוח של puncher מלא. האגרוף יכה גם את יריבו מוקדם יותר ממה שהוא מצפה, כלומר, הראשון שלו לא יהיה קפוץ בחוזקה. זה יכול להוביל לשבירת אימה של עצמות הידיים ואת סוף הקרב.

עקב היד

הזזת שבץ זרוע

הוק להמרפיסט

לכודים בשבי

סוגר את המרחק