האם המדרגות מטפסים על תרגיל טוב עבור הירכיים?

מדרגות טיפוס הוא תרגיל שמשתמש משקל הגוף הטבעי שלך שרירי הטון הירכיים, הישבן והירכיים. פעילות אירובית נושאת משקל, כגון טיפוס מדרגות, יכולה לסייע בהורדת קצב אובדן העצם תוך מתן יתרונות לב וכלי דם. למרות המדרגות מטפסים תרגילים ומכונות להציע יתרונות עבור אנשים בריאים, הם עשויים להיות לא יעיל או מסוכן אם אתם סובלים מפציעה בירך.

טיפוס המדרגות הוא בחירה פופולרית בקרב מתרגלים המבקשים לשלב אלמנטים קרדיווסקולריים וכוח אימון. מדרגות טיפוס מטפס על שרירי הירך ושרירי הירך על ידי הרמה חוזרת של הרגליים כנגד ההתנגדות הטבעית של משקל הגוף. החלק האירובי של התרגיל מטפס גרם קלוריות להישרף בקצב מהיר יותר כמו הירך שלך, הירך והישבן השרירים בהדרגה להגדיל את המסה.

מדרגות טיפוס יכולות לסייע במניעת אוסטאופורוזיס על ידי פיתוח עצמות צפופות וחזקות יותר. כאשר השרירים שלך מושכים את עצמות הירכיים ואת עצם החזה, העצמות בהדרגה להגדיל את גודל, להאט את קצב הדרגתי של אובדן העצם המתרחשת עם זקנה. מדרגות טיפוס הוא גם תרגיל אירובי חזק, שריפת 500-700 קלוריות לשעה, על פי משאב האינטרנט Nutristrategy.

למרות שטיפוס המדרגות הוא בטוח בדרך כלל עבור אנשים בריאים, ברוס אנדרסון של האתר עד תאריך מציע להימנע הימנעות התרגיל אם אתה כרגע חווה כאב בירך או סבל בירך הירך. היפ בורסיטיס הוא מצב שגורם לשמן נוזל סיכה מכסה את מפרק הירך כדי להיות מגורה ודלקתית. אם אתם חווים כאב, הימנעו מתרגילי טיפוס המדרגות ושאלו את עצמכם לרופא.

סטפר המדרגות הוא מכשיר תרגיל המציע זרימה קבועה של מדרגות כדי לטפס. Stppers מדרגות מיוצרים על ידי מגוון רחב של חברות שונות, בדרך כלל מציעים מספר רמות קושי הגדרות טיימר, כך שתוכל להתאים אישית את הירך שלך ואת תרגיל הירך. מכונה זו מציעה התנגדות נוספת, המאפשרת לך להאיץ את אימוני הכוח בירכיים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בחר גובה קל עבור הניסיון הראשון שלך צעד צעד ולהגביר את ההתנגדות בהדרגה כפי שאתה להתחזק.

יסודות

יתרונות

סיבוכים

סטפר המדרגות