האם תינוקות ישנים ב playpens?

Playpens ו לשחק מטרים הם מקומות סגורים נוח להורים למקום התינוק תוך מטפלת במשימות משק הבית, אבל מומחים מזהירים כי אתה צריך רק לשים את התינוק לישון בלול בזמן שאתה בקרבת מקום ואחרי נקטו אמצעי זהירות כדי להבטיח את התינוק שלך בטיחות על מנת לסייע במניעת פציעות או מוות אפשרי.

היסטוריה של נזק

על פי ועדת בטיחות המוצר לצרכן, כ -1,960 ילדים נפצעו מדי שנה בין השנים 2000 ל -2006, ו ​​-47 תינוקות מתו מחנק, מחטאה או מחנק בין השנים 1999 ו -2004, בחצר. האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים גילתה שרוב הפציעות הן בראש ובצוואר עקב נפילה מהמשחק. במקרים מסוימים, פציעות ומוות נגרמו בשל כשל במוצר, שימוש לא נכון במוצר על ידי הצרכנים, כגון הרכבת החצר בצורה לא נכונה או שינוי בה בצורה כלשהי, שימוש במזרן נפרד, לא מתאים, הוספת מצעים רכים בלוח או ביצוע השד קרוב מדי לחוט העיוור של החלון או לסיכון חנק אחר.

יסודות פלייבן בטוח

החל בשנת 2013, לשחק יארד התחיל לעבור בדיקות קפדניות יותר, ולכן, אם אפשר, לבחור מחזה חדש. KidsHealth ממליץ למצוא אחד מאושר על ידי מוצרים צעירים יצרני מוצרים כדי להבטיח שהוא עומד בסטנדרטים בטיחות שנקבעו על ידי CPSC. את התבנית צריך תכונה הצדדים רשת של לפחות 20 אינץ ‘מעל הרצפה שלה חורים קטנים יותר מ 1/4 אינץ’ או לוחות עץ עם לא יותר מ 2 3/8 אינץ ‘של שטח ביניהם, ריפוד על מסילות הרכבת, 1 אינץ’ עבה , מזרן המשרד, צירים מכוסים ותומכים ונעילה אוטומטית מסילות בצד כי הם מחוץ להישג ידם של התינוק שלך. אם אתה בוחר לשחק משומש, לחפש את אישור JPMA ולבדוק את זה בזהירות עבור בלאי, כגון צירים שבורים.

PlayP זהירות שינה

כאשר לשים את התינוק לישון בלול, תמיד פעל לפי הנחיות בטיחות. “דוחות הצרכן” ממליץ לשמור על התינוק שלך להציג ולא להוסיף מזרן השני, שמיכת, כריות או צעצועים על המחזה. השתמש רק בגיליון שתוכנן במיוחד עבור המזרן שלך, אם בכלל. CPSC מציע לך ללבוש את התינוק שלך ב פיג ‘מות רגל עבור חום, KidHealth מייעץ לך אף פעם לא להשאיר את התינוק שלך עם רשת לשחק עם הצד מוריד כדי למנוע חנק אפשרי תמיד לשים את התינוק לישון על הגב כפי המומלץ על ידי AAP ב קמפיין “חזרה לשינה”, שנועד לסייע בהפחתת תסמונת מוות פתאומית של תינוקות.

אזהרות ודאגות נוספות

שים את המחזה במקום בטוח – לעולם אל תניח אותו ליד תנור או מקור חום אחר או תריסים ליד החלון. אל תנסה להזיז את המחזה כאשר התינוק שלך נמצא בו. אין לקשור צעצועים בחלק העליון או על פינה של המחזה עם מחרוזות או מיתרים. על פי KidsHealth, אתה צריך להפסיק להשתמש לשחקן או לשחק כאשר הילד שלך גבוה מספיק כדי לזחול החוצה, בדרך כלל על 30 פאונד ו 34 ס”מ.