הוא יוגורט אוכל טוב לאכול עם וירוס הבטן?

מחקרים מראים כי אכילת יוגורט יכולה לקצר את אורך וחומרת השלשול הנגרמת על ידי סיבוכים במערכת העיכול, על פי AskDrSears.com. יוגורט מכיל תרבויות חיות ופעילות המסייעות בשמירה על הבריאות ועל תפקוד תקין של מערכת העיכול. בגלל סיבוכים במעיים ויראליים לגרום בחילות, הקאות ושלשול, אכילת יוגורט עם מזונות אחרים קל לעיכול יכול לעזור להקל על הסימפטומים שלך. לפני טיפול בבעיה בבטן עם שינוי התזונה, לדבר עם הרופא שלך.

זיהומים מעיים הם אחד הגורמים השכיחים ביותר של סיבוכים במערכת העיכול. וירוס הבטן מכונה גם שפעת הבטן מתקבל במגע אנושי לאדם או על ידי נגיעה באובייקט נגוע. אתה יכול גם לפתח זיהומים במעיים על ידי שתייה או אכילה של מים מזוהמים או מזון. וירוס הבטן הוא זיהום ויראלי שגורם נפיחות ודלקת לאורך מערכת העיכול שלך, בעוד הרעלת מזון נגרמת בדרך כלל על ידי חיידקים או טפיל. רוב הסימפטומים נמשכים בין יום לשלושה ימים. אחת הגישות הטיפול העיקרי הוא לשנות את הדיאטה כדי לקדם אכול תקין.

אכילת יוגורט הוא אוכל טוב אם יש לך שפעת הבטן. יוגורט יכול לעזור לקצר את אורך וחומרה של הסימפטומים שלך, כגון שלשולים ובחילות. יוגורט מכיל פרוביוטיקה, חיידקים טובים שנמצאו במעיים שלך המסייעים לווסת את מערכת העיכול. AskDrSears.com קובע כי אכילת יוגורט רגיל יכול לספק כמות מספקת של פרוביוטיקה. הימנע מאכילת יוגורט גבוה בסוכר או גבוה בסיבים, כי זה יכול להחמיר את בטנה של המעיים. לאכול כמויות קטנות לעתים קרובות. אכילת יוגורט מדי מהר מדי יכול לגרום לגירוי במערכת העיכול.

לא כל היוגורט הוא מועיל, על פי חדשות CBS. מותגים רבים יוגורט הם גבוהים בסוכר ובשומן, ובעוד הם עשויים לספק כמה חיידקים טובים, השומן והסוכר ביוגורט עלול להחמיר שלשולים. אם אתם אוכלים יוגורט לטיפול וירוס הבטן, להשתמש בשומן דל שומן, יוגורט רגיל. אם אתה לקטוז סובלני או יש אלרגיה לחלב, אתה יכול לרכוש תוספי פרוביוטיקה מבית המרקחת, כדי למנוע תגובות שליליות. סויה יוגורט הוא חלופה אחרת אם אתה לא יכול לשתות מוצרי חלב.

אם אתה לא יכול לשמור על כל מזון בבטן שלך, להפסיק לאכול ולשתות במשך כמה שעות לפני חידוש האכילה. אתה נמצא בסיכון של התייבשות שלשול. התקשר לרופא שלך אם אתה מפתח תסמינים כגון יובש בפה, עייפות או סחרחורת.

על זיהומים במעי

אכילת יוגורט

שיקולים יוגורט

הִתחַשְׁבוּת