חלב של מגנזיה לירידה במשקל

כמה עשה זאת בעצמך הרזיה טכניקות מוגשות תחת “צעדים נואשים,” ו משלשל התעללות הוא אחד מהם. נטילת חלב מגנזיה, הידועה גם בשם הידרוקסיד מגנזיום, על בסיס קבוע היא עסק מסוכן, גרימת שלשול כרוני, התייבשות וחוסר איזון אלקטרוליטים. אנשים רבים לקחת משלשל כדי לגרום להם להרגיש רזה. עם זאת, חלב של מגנזיה לא יעזור עם ירידה במשקל.

חלב של מגנזיה אינה תרופה שאושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקני לירידה במשקל, היא משמשת לטיפול בעצירות. MayoClinic.com מסווג חלב של מגנזיה כאוסמוטי בעל פה. תרופה זו סופגת מים מרקמות הגוף שלך, מה שהופך אותו קל יותר יש לך תנועות המעי הרגיז. Hydroxide מגנזיום הוא משלשל nonprescription נמכרים בצורת נוזלים וטבליות, עם זאת, שימוש ממושך של שבועות או חודשים של שימוש יכול לשבש את פעולת המעיים ולגרום לעצירות. חלב מגנזיה יש להשתמש רק למטרה המיועדת שלה – לא לירידה במשקל ורק לפי הוראות התווית.

שימוש בחלב של מגנזיה ו משלשלים אחרים עבור הרזיה הוא מאמץ עקר. ב – NOVA Online של “למות כדי להיות רזה”, ד”ר קרייג ג ‘ונסון מסביר כי לאחר לאכול ארוחה, בין 70 ל 80 אחוז הקלוריות נספגים כבר על ידי המעיים שלך. משלשלים דיאטרים לחשוב כי הם מאבדים משקל על ידי גרימת התייבשות זמנית. ג ‘ונסון עולה כי דיאטה לראות אובדן של נוזלי הגוף להירשם על סולם – לא הפסד של שומן הגוף בפועל. ברגע שאתה שותה נוזלים יותר, נוזלי הגוף שלך מתחדשים, ואת פאונד לחזור מיד. עם זאת, זה “עלייה במשקל” פתאומי גורם לאנשים להשתמש משלשלים הרגיל להיכנס לפאניקה. כתוצאה מכך, הם לוקחים אפילו יותר של משלשל, העוסקים מה ג ‘ונסון מתאר כמו “מעגל קסמים של איזון נוזל יו יו.

התעללות משלשלת היא לעתים קרובות אופיינית לבעיה חמורה יותר: הפרעת אכילה. אנשים המשתמשים בחומרים משלשלים נוטים להיות בולימיים – אוכלי בינגה – שלוקחים אותם תחת האמונה המוטעית שהתרופה תזדרז קלוריות דרך מערכת העיכול כדי שלא ייקלטו – מיתוס ג’ונסון מתפוגג. אנשים עם אנורקסיה או בולימיה עשויים להשתמש משלשלים, כמו גם גלולות דיאטה ומשתנים, כדי לרדת במשקל, קובע האקדמיה האמריקאית של רופאים משפחה. הוסף שימוש לרעה משלשל לרעב, טיהור יתר, וזה יש השפעה שלילית עמוקה על הבריאות שלך. אם אתה לוקח חלב של מגנזיה או משלשל אחר כדי לשלוט על המשקל שלך, נא לדבר עם הרופא שלך.

יש דרך בריאה יותר לרדת במשקל, תוצאות מובטחות. עלייה במשקל נגרמת על ידי צריכת יותר מדי קלוריות שהגוף שלך לא צריך. כל קילוגרם של שומן גוף פנוי מייצג 3,500 קלוריות. עלייה במשקל זוחלת על – אם אכלת רק 250 קלוריות נוספות ביום, היית מרוויח פאונד נוסף כל שבועיים, או כמעט 25 ק”ג. אחרי שנה אחת. כדי לאבד קילוגרם בשבוע, ליצור גירעון קלוריות של לפחות 500 או על ידי גילוח קלוריות מהדיאטה שלך או להגדיל את רמת הפעילות הגופנית. המועצה האמריקאית על תרגיל מציין כי 89 אחוזים של אנשים שהצטרפו הלאומי משקל בקרת הרישום איבדו משקל ושמר אותו דרך שילוב בריא של דיאטה מופחת קלוריות ופעילות גופנית.

חלב מגנזיה

משלשלים וירידה במשקל

התעללות משלשלת

בריא הרזיה