כתמי עור אדומים על הקרסוליים

פריחות אדומות, מטושטשות, הן תלונה נפוצה ויכולות להיגרם על ידי מגוון רחב של נושאים. העור יכול להגיב גם על גירוי חיצוני וגם מערכתי שגרם לתסמין זה. אם הבחנת בעור אדום אדמדם על הקרסוליים, הקפד לרשום את מראה הפריחה ואת מה שעשית לפני הופעתה – גם אם זה היה שפיר כמו שינה או צפייה בטלוויזיה – כמו מידע זה יעזור ספק שירותי בריאות לצמצם את תחום הגורמים הפוטנציאליים.

זיהוי

תיאור הפריחה הוא צעד חשוב בזיהויו. אקזמה, המכונה לפעמים אטופיק דרמטיטיס, יבש, אדום וקשה. במקרים חמורים יותר זה יכול להיות מגרד מאוד מדמם מגרד אותו. פסוריאזיס היא בדרך כלל בעיה חוזרת עם כתמים גדולים של עור אדמדם ומתקלף, שנראים כמו קשקשים כסופים המתרחשים לעתים קרובות על הרגליים. זוהי מחלה כרונית, אז אם זה הגורם לעור הכתם שלך, סביר להניח שיש לך פריחה במקום אחר. דרמטיטיס מגע הוא פריחה מגרדת אדומה המתרחשת כאשר העור מגיב לגירוי כגון קיסוס ארסי או חומר ניקוי חדש. פריחה דרמטיטיס מגע הוא בדרך כלל אדום מאוד מגרד, דוחות CNN בריאות, אבל הוא בדרך כלל לא מדבק.

שיקולים

אם הפריחה שלך חוזרת על חלקים שונים של הגוף שלך או בחודשי החורף או חודשים קרים יותר, לשקול טיפולים אקזמה, אשר מופעלת לעתים קרובות על ידי חום יבש של החורף. פסוריאזיס היא הפרעה כרונית אשר בדרך כלל פועל במשפחות, על פי אתר האינטרנט של CNN הבריאות. זה לפעמים מופעלות על ידי מחלות כגון דלקת גרון, מזג אוויר קר או פגיעה בעור. אם יש לך פסוריאזיס במשפחה שלך ולאחרונה סבלת מפציעה או מחלה, אתה עלול לחשוד פסוריאזיס. דרמטיטיס מגע יכול להיות עברין אם יש לך לאחרונה היה טיול ביער, שינה את אבקת הכביסה שלך או התחיל ללבוש צמיד חדש הקרסול.

פִּתָרוֹן

לאחר זיהית הפריחה שלך, ישנם טיפולים רבים ללא מרשם המספקים הקלה. אם יש לך פסוריאזיס, תצטרך לבדוק עם ספק שירותי הבריאות שלך עבור תרופות מרשם, במיוחד אם פסוריאזיס מופעלת לעתים קרובות או כולל שטחים גדולים של הקרסוליים והרגליים. קרם לחות פשוט יכול להקל על הסימפטומים של פריחות מסוימות, בעוד הסובלים אחרים יצטרכו מרכיב נוסף נגד גירוד. באופן כללי, לשמור על שטח יבש ונקי כמו שאתה מטפל הפריחה. CNN Health ממליצה על שמנת המכילה לפחות 1% hydrocortisone לטיפול בגרד.

מְנִיעָה

הכר את הגורמים המפעילים שלך. אם אתם נוטים לקבל עור יבש בחורף, להתחיל moisturizing בסתיו. כאשר טיולים ואולי באים במגע עם iv רעל, y ללבוש גרביים ולהסיר אותם מיד, לשים אותם לשטוף חם מיד. אם היו לך התפרצויות פסוריאזיס כרוניות, נסה לשמור על רמות הלחץ שלך ולהגן על העור מפני פגיעה.

אַזהָרָה

אם פריחה שלך הופך אדום כהה, מתחיל לטפטף או הופך לגרד בלתי נסבל, לראות את הרופא שלך. פסוריאזיס לעיתים קרובות דורש טיפול מרשם. בנוסף, אם הילד שלך יש פריחה על הקרסוליים שלו, לבדוק עם רופא הילדים שלו לפני תחילת טיפול ללא מרשם.