מידע על הליכון במעבר פרופורם 325x

ProForm מושך קונים יותר מכל מותג אחר הליכון בבית, על פי אתר הליכון ביקורת TreadmillAdviser.com. מכונות ProForm הם אמצע במחיר נוטים להיות ארוז עם תכונות. אתה יכול למצוא ProForm treadmills מקוון בכל חנות קמעונאים גדול. 325X הוא מכשיר דישה ישן יותר מקו קרוסוויל, אשר ProForm עדיין מייצרת נכון לשנת 2010.

הִיסטוֹרִיָה

ProForm 325X היה מיוצר סביב 2002. זה נעשה עבור קו הליכון של ProForm כי נמכר בחנויות כלבו של סירס.

לְעַצֵב

Crosswalk 325X הוא הליכון מגורים הכולל עיצוב מתקפל. אתה יכול להרים את ההליכון הסיפון עד שהוא נועל במצב אנכי, ואז לגלגל אותו על הגלגלים לאחסון קל. 325X תומך למשתמשים עד 250 ק”ג.

פוּנקצִיָה

325X הוא מכשיר דישה ProForm חציית ההליכון. הליכונים חוצה כוללים מנופים זרוע המאפשרים לך להזיז את הזרועות שלך מסונכרן עם הרגליים שלך בזמן האימון. 325X יש אפשרות התנגדות עבור הזרועות, כך שתוכל להגדיל את עוצמת האימון הגוף העליון שלך.

מאפיינים

325X מציע חיישן הדופק, כך שתוכל לעקוב אחר קצב הלב במהלך האימון. הניחו את האגודל על החיישן הממוקם על המסוף. קצב הלב שלך יוצג בעוד מספר שניות. המסוף מציג גם את הזמן שחלף, המרחק נסע ושריפת הקלוריות המשוערת.

זמינות

אתה לא יכול לרכוש את הליכון 325X חדש. אתה עשוי למצוא את המודל הזה זמין בשימוש. באוקטובר 2010, 325X היה רשום באינטרנט על ידי הבעלים הפרטיים עבור 75 $ ל 175 $.