ראה דקל על דלקת הערמונית

הערמונית היא דלקת של הערמונית, בלוטת בגודל אגוז אחראי להפקת מרכיב נוזלי של הזרע. ישנם ארבעה סוגים של prostatitis, שניים מהם נגרמים על ידי זיהום חיידקי. הסימפטומים כוללים בעיות בדרכי השתן, השתן מוגבר או כואב או דם הזרע שלך או שתן. הטיפול תלוי בסוג של prostatitis יש לך אבל עשוי לכלול אנטיביוטיקה או משככי כאבים. עשב ראה דקל עשוי גם לעזור להקל על תסמיני השתן, אבל ראיות מראה זה יכול לטפל במצב עצמו חסר.

ראה דקלון הוא דקל קטן יליד החוף הדרומי של ארצות הברית. פירותיה משמשים לייצור תוספי צמחים, המשמשים בדרך כלל לטיפול במצבים של הערמונית, כגון היפרפלזיה שפירה של הערמונית. AIts פירות עשירים חומצות שומן phytosterols, חומרים שעלולים להפחית דלקת על ידי עיכוב הייצור של כימיקלים דלקתיים כגון leukotrienes ו prostaglandins.

דקל ראה עשוי לקחת כמוסות או תה. זה זמין גם כמו אבקה כמו תמיסת צמחים. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד מציע לקחת 160 מ”ג של צמח זה בצורת קפסולה פעמיים ביום כדי להקל על בעיות בדרכי השתן. קבל אישור מהרופא שלך כי המינון הזה מתאים לך.

תוצאות מחקר שפורסם בגיליון מרץ 2010 של “אורולוגיה אינטרנשיונל” מראות כי דקל ראה את הסימפטומים הקשורים לפרוסטטיטיס כרונית. עם זאת, זה לא היה יעיל כמו ניסוח המשולבת ראה דקלון עם סלניום וליקופן. נתונים שפורסמו בגיליון יוני 2009 של “International Journal of Antimicrobial Agents” מראים כי דקלון ראה שיפור היעילות של טיפול אנטיביוטי בחולים עם דלקת כרונית של הערמונית. עם זאת, דקל ראה היה בשילוב עם urtica dioica, quercitin ו כורכום, כך שקשה לומר אם דקל ראה היה באותה השפעה כאשר משתמשים לבד.

RxList מציין כי ראה דקלון בטוח בטוח עבור רוב האנשים, אבל זה עלול לגרום לתופעות לוואי כולל סחרחורת, בחילות, עצירות ושלשולים. זה עשוי גם להפחית את היכולת של הדם קריש כראוי, אז להימנע משימוש בה אם יש לך הפרעה דימום או אם אתה נוטל תרופות נוגדות קרישה כמו warfarin. קיים סיכון קטן כי זה עלול לגרום לבעיות בכבד או לבלב אצל אנשים מסוימים.

נכסים

מִנהָל

יְעִילוּת

תופעות לוואי ו התוויות