תה ירוק תה ירוק עובדות בריאות

סנאפל לימון תה הראשון להכות את השוק בשנת 1987, ואת המותג עכשיו יש יותר מ -50 סוגים שונים של משקאות על המדפים. Snapple תה ירוק הוא אחד מאותם משקאות, נופל בקנה אחד עם שיגעון תה ירוק המציע הכל מן תה ירוק שפתון תה ירוק סבון יד. בעוד שיגעון touts תה ירוק כמו יתרונות רבים, את Mayo Clinic יש לקחת אחרת.

רכיבים

המרכיבים הרשומים על תה ירוק Snapple הם פשוטים. מים מסוננים הוא המרכיב העליון, ואחריו תה ירוק להתרכז. הבא מגיע חומצת לימון, ולאחר מכן תה ירוק, חומצה asorbic טבעי תמצית תה ירוק ואחריו טעמים טבעיים. שני המרכיבים הטבעיים נמצאים בחלק התחתון של הרשימה, כלומר הם נמצאים בכמויות קטנות יותר מאשר מרכיבים אחרים. התווית גם מציין כי epigallocetechin gallate (ECGC) מגיע תמצית תה ירוק טבעי.

ECGC

ECGC הוא מה התהום הבריאה של התה הירוק הוא על כל. חומר זה, אשר מגיע פוליפנולים של התה, עשוי להגביר את חילוף החומרים. הקליניקה של מאיו, לעומת זאת, אומרת שזה לא. למעשה, המומחים מדווחים כי היתרונות האחרים של תה ירוק, החל הירידה במשקל כולסטרול גבוה, צריך מחקר נוסף כדי לאסוף ראיות חותכות. גם אם ECGC היו מועילים, Mayo Clinic גם מציין שום מחקרים מראים כמה נדרש עבור היתרונות. הכוס הממוצע של תה ירוק מכיל 80-100 מ”ג של פוליפנולים, בעוד פוליפנולים של תה ירוק של סנאפל הם ב 51 מ”ג, 25 מ”ג אשר ECGC.

מידע נוטריוני

גם אם אתה לא מקבל מנה גדולה מספיק של ECGC, או אם ECGC אינו מועיל בכלל, אתה מקבל חומרים אחרים מן התה. התווית של Snapple מציין 8-oz. מנה של תה ירוק מכיל 15 גרם של פחמימות, 15 גרם של סוכרים, 5 מ”ג של נתרן, מתוך חומצה asorbic, 20 אחוז מהערך היומי של ויטמין C המומלץ עבור 2,000 קלוריות דיאטה. 8 גרם. מנה של תה גם נותן לך 60 קלוריות ו 14 מ”ג קפאין.

אַזהָרָה

ספירת קלוריות צריכת קפאין יכול להוסיף, במיוחד מאז המידע התזונתי הוא 8-oz. מנה של תה רבים בקבוקי Snapple להחזיק 16 גרם. או יותר. מי צריך להימנע רמות גבוהות של קפאין כוללים נשים בהריון סיעוד, אנשים עם מחלת כבד וסוכרת. מאיו קליניק גם מציין ילדים מתחת לגיל 18 לא צריך לצרוך שום קפאין.

זנים

Snapple יש כמה סוגים של מוצרי תה ירוק, חלקם כוללים טעם ועוד כי הם גם דיאטה או קפאין חינם. מנגו ואגס אסייתי מגיעים עם קלוריות וקפאין, בעוד תה ירוק נטול קפאין כוללים דיאטה סיד, אפרסק דיאטה אפרסק. תה דיאטה אין סוכר אלא תחליף סוכר. הם גם חסרים את הפחמימות שנמצאו תה ירוק קבוע, וחלק מכילים פחות ויטמין C.