תה עלים פטל & גיל המעבר

עלה פטל הוא תרופה עממית מסורתית לטיפול בהפרעות הנשי, כולל כמה תסמינים של גיל המעבר. למרות עלי פטל, או Rubus רעיוןeus, עשוי להיות מועיל בהפחתת תסמיני גיל המעבר אצל נשים מסוימות, כתרופה צמחית, זה לא יכול להחליף ייעוץ רפואי מקצועי. בדוק עם הרופא שלך לפני השימוש עלה פטל טיפולית. הרופא שלך עשוי להמליץ ​​על שיטה מסורתית של הקלה על הסימפטומים שלך.

הַפסָקַת וֶסֶת

מבחינה טכנית, גיל המעבר אינו מתרחש עד 12 חודשים לאחר מחזור המחזור הסופי, אך תסמיני גיל המעבר מתחילים מספר שנים לפני כן. הורמונים מתפתחים יכולים לעורר גלי חום, מצב רוח, הזעות לילה, תקופות כבדות או לא סדירות ונדודי שינה. בעוד גיל המעבר הוא תופעה טבעית, כמה נשים למצוא את הזמן הזה של החיים קשה בגלל אלה סימפטומים פיזיים ורגשיים לא רצויות.

העלה עלה: עשב

עלי פטל מכילים ויטמין C, טאנינים ופלבנואידים, על פי “PDR עבור תרופות צמחיות.” תה שהוכן מן העלים הוא מעט עפיפוני ויכול לשמש טונר הרחם.

הטבות פוטנציאליות

Kathy Abascal, B.C, JD, תורמת ל “רפואה בוטנית לבריאות האישה”, עולה כי עלה פטל עשוי להיות מועיל בטיפול זרימות הווסת הכבד שחוו נשים מסוימות במהלך גיל המעבר. זה עשוי גם לעזור לווסת תקופות מתונות, אם כי מחקרים קליניים אימות הטבות אלה חסרים. אין ראיות כי תה עלים פטל משפיע על גלי חום, הזעות לילה או כל סימפטומים אחרים של גיל המעבר.

הכנה

“אנציקלופדיה הסגל של רפואה אלטרנטיבית” ממליץ לעשות תה עלים פטל על ידי שפכו כוס אחת של מים רותחים מעל 1 כפית. של העשב המיובש וצועקים במשך 10 דקות לפני מתאמצים. לשתות עד שתי כוסות ביום.

בגלל המאפיינים החריפים ביותר שלה, תה עלים פטל יכול תיאורטית להשפיע על ספיגת חומרים מזינים במעי. האנציקלופדיה “האנליזה” מדווחת כי עלה פטל אינו ידוע להפריע לתרופות אחרות, והוא בטוח בדרך כלל במינון המומלץ. ה- FDA אינו מפקח על ייצור של תרופות צמחיות, עם זאת, ולכן אין הבטחה של איכות או בטיחות. שוחח עם הרופא שלך על תסמיני גיל המעבר שלך, ולשאול אותו אם תה עלה פטל בטוח בשבילך.

שיקולים