תופעות לוואי של פלפל קאיין, מיץ לימון ותזונה סירופ מייפל

כמה גרסאות של דיאטה גמילה שמציעות פלפל קאיין הפכו פופולריים. הם מבטיחים לשטוף את הגוף של רעלים ולספק ירידה במשקל מהירה. אבל דיאטות לקרוס יכול להביא לתוצאות בריאותיות לא רצויות. לפני היציאה לכל שינוי דרסטי בתזונה שלך, אתה תמיד צריך להתייעץ עם הרופא שלך.

המרכיבים

תמצית מיץ לימון, פלפל קאיין סירופ מייפל הוא קידם תחת כמה שמות, כולל “לטהר הורים” ואת “דיאטה לימונדה”. פלפל קאיין יש תפקיד בהאיץ את חילוף החומרים. לדברי הביולוגית המולקולרית הלן קוליאס, הקפסאיצין, כימיקל בפלפלים קאייים מגרה את ההורמונים שגורמים לתגובת קרב או טיסה. זה מאיץ את קצב הלב ואת הנשימה, מה שהופך אותך לשרוף יותר קלוריות. מיץ הלימון הוא מרכך צואה והוא נספג בקלות על ידי זרם הדם. סירופ מייפל עושה את המשקה יותר טעים ומספק את מעט קלוריות תקבל על דיאטה זו. כמה גרסאות של דיאטה זו גם מאפשרים לך לשתות תה משלשל.

העדר ערך תזונתי

לימונדה בטעם קאיין מספק ערך תזונתי מועט. לדברי סוזן מורס, דוברת האגודה האמריקאית לדיאטה, זוהי דיאטה מסוכנת. מורס מעריך כי אנשים על לטהר אב לצרוך כ 600 קלוריות ביום. היא מזהירה כי דיאטה יהיה משועמם, עצבני, יש בעיות ריכוז עלול לקבל כאבי ראש. בעוד היא מודה יכול להיות שיש כמות קטנה של תזונה במיץ לימון, היעדר מוחלט של חלבון וסיבים הם דאגה רצינית. הגוף עלול להיכנס למצב רעב, להאט את חילוף החומרים שלו כדי לחסוך את מספר הקלוריות שאתה מכניס.

בספק עבור Detoxing

דייויד דאהלמן, רופא כירופרקטיקאי מאוניברסיטת אוהיו, בעל תואר תזונה, אומר לא רק שהדיאטה הזו מסוכנת, אבל היא לא מצליחה לגמילה מהגוף. מערכת דטוקסיפיקציה פועלת על ידי חומרים מזינים המשלבת עם רעלים, מעובד על ידי הכבד ולאחר מכן מופרש. לדברי דאלמן, דיאטה פלפל קאיין אינו מספק את החומרים המזינים הדרושים עבור הכבד לעשות את העבודה שלה, וזה יהיה לרוקן את עתודות שלך בתוך 48 שעות. לפיכך, דטוקסיפיקציה מפסיק. Dahlman הוא תומך של דיאטות קצרות, מתוכננות היטב detox, אבל אומר חומרים מזינים יותר נחוצים כדי לשמור על תפקוד הכבד.

לאחר דיאט במשקל במשקל

כאשר אתה לרדת במשקל במהירות על ידי דיאטות קיצוניות הבאות, המשקל לעיתים קרובות ערימות בחזרה ברגע שאתה חוזר לארוחות רגילות. לעתים קרובות פאונד הישן לחזור, ולהביא כמה חדשים יחד. שריר הוא איבד לעתים קרובות דיאטות לקרוס. כאשר המשקל חוזר, כי השריר יוחלף על ידי שומן, מה שהופך את הרכב הגוף אפילו fattier. הדבר נכון במיוחד אם הגוף שלך נכנס למצב רעב המגן על עצמו. בעוד דיאטרים כמהים פתרון מהיר, אין שום דבר כדי להחליף את הרגלי איטי, יציב של שליטה חלק ופעילות גופנית סדירה.