בעיות עם אליפטיות יושב

אליפטיות יושבות הן וריאציה על מכונות אליפטיות סטנדרטיות המדמות את פעולת ריצה, רכיבה על אופניים וטיפוס. בעוד הישיבה סגלגל יכול להיות מועיל יותר עבור אנשים שיש להם בעיות מימוש בעת שעמד, המכונות דורשות רמה מסוימת של תיאום כי כמה אנשים חסרים. זה יכול לגרום בצורה לא נכונה על המכונה שעלולה לגרום לשרירים משכו ופציעות אחרות.

העברה והרכבה

בעיה ראשונית כי קונים רבים של פנים אליפטי יושב הוא הרכבה בטוח ונכון של היחידה. הממוצע סגלגל יושב הוא בין 180 ל 200 פאונד. כתוצאה מכך, זה כבד להרים ולנוע. על פי אוקטן כושר, זהירות יש להשתמש בעת העברת מיקום יחידת אליפטי היושב שלך. להרכיב את יחידת עם כמה חברים או מקצועיים movers, הקפד להתכופף למטה ולהשתמש הרגליים כדי להרים את כל היבטים כבדים של המכונה עצמה. בנוסף לשימוש זהירות בעת הזזת האובייקט, הרכבה נכונה חיונית לשימוש נכון במוצר. בעוד כמה אליפטיות יושבת לבוא מראש התאספו, אחרים דורשים הרכבה מלאה. לשים יחד חתיכת מתקדמת של ציוד כמו בישיבה אליפטי יכול לעתים קרובות לגרום פעולה לא תקין של המכשיר.

מיקום לא תקין

מושבים מתכווננים וגב המושב לבוא רגיל על אליפטיות יושב. בעוד מגוון של זוויות כי אתה יכול לנעול את המושב להציע את הפוטנציאל לנוחות יותר ניידות, מיקום לא תקין של המושב יכול לגרום לפציעות גב ושרירים נוספים השרירים. ככלל, המושב שלך צריך להיות רחוק מספיק מן הדוושות כי הרגליים שלך מלא להרחיב כאשר דוחפים את הדוושות הרחק מהגוף. שמירה על המושב קרוב מדי לדוושות עלולה לגרום להתכווצות כאבים ברגליים נוספות. ביחס למושב האחורי, התאמת הזווית תלויה לחלוטין בגובה. אם הזווית חמורה מדי, אתה יכול לפגוע בגב או בשרירי הרגליים על ידי רכיבה במצב מביך.

תמיכה אחורית

יושבים אליפטי משמשים לעתים קרובות על ידי אנשים אשר מחפשים לשים פחות השפעה על הברכיים שלהם ואת שרירי הגב התחתון תוך פעילות גופנית. רבים מאנשים אלה קשישים או מחלים מפציעות קודמות. למרות הצורך בתמיכה אחורית מספקת, כמה אליפטיות יושבת לבוא ללא גב המושב. זה יכול לגרום מתח נוסף להיות ממוקם על הגב התחתון שלך, כמו גם את שרירי הליבה האחרים. כתוצאה מכך, חשוב לפני רכישת סגלגל בישיבה למחקר שבו יש את התמיכה האחורית ביותר.

זְהִירוּת

בעוד אליפטית יושב נועד לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך רמות הסיבולת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך כדי לוודא שאתה בריא מספיק כדי לממש על מכונת אליפטי יושב. אם אתה מרגיש סימפטומים כגון בחילה, סחרחורת או הזעה מוגזמת, אתה צריך להפסיק מיד להתאמן על מכונת אליפטי יושב. דחף את עצמך עם התנגדות רבה מדי על סגלגל היושב יכול לגרום לפגיעה פיזית, כמו גם להתייבשות.