השרירים עוסקים בעת ששיחק טניס

לשחק טניס כרוך סדרה של תנועות מורכבות שמתחילה עם הרגליים שלך ומסתיים לך להכות בכדור עם מחבט טניס. טניס הוא תובעני מאוד על הגוף שלך. זה דורש מערכת שרירים מאומן היטב עבור כוח, כוח, סיבולת ומהירות. בין אם אתה משחק טניס עבור בילוי, בתחרויות מקומיות או על סיור מקצועי, כמעט כל שריר בגוף שלך עוסקת, קצת יותר מאחרים.

טניס שרשרת כוח

הכוח מאחורי כל ירייה בטניס נוצר באמצעות סדרה של קטעי הגוף או קישורים המכונה שרשרת קינטית. כאשר הרגליים דוחפות כנגד בית המשפט לרוץ, לקפוץ או לדשדש, האנרגיה נוצרת ומאוחסנת בקישור הראשון של השרשרת, הרגליים. הכוח מועבר ברצף לשרירים העיקריים של הקישורים הנותרים – הרגליים התחתונות, הרגליים העליונות, הירכיים, המטען, הכתפיים, זרוע הידיים העליונה ולבסוף לקשר האחרון, היד.

שרירי הגוף התחתונים

השוקיים שלך – שרירי הגסטרוקנמיוס והשרירים – הם הקבוצה הגדולה הראשונה של השרירים המעורבים. Gastrocnemius הוא השריר הגדול ביותר בחלק האחורי של הרגליים התחתונות שלך, ואת הבלעדי הוא שריר קטן יותר שנמצא מתחת gastrocnemius. בקישור הקינטי הבא, הרגליים העליונות שלך, השרירים העיקריים המעורבים הם המסטרינגס שלך, בחלק האחורי של הירכיים, ואת quads שלך, קבוצה של שרירים בחלק הקדמי של הירכיים שלך. הכוח והאנרגיה מועברים לאחר מכן לשרירים העיקריים בקישור הבא, המקסימום וה- medius gluteus, שהם שרירי התחת שלך.

שרירי גזע ראשיים

Abdominals שלך, obliques, latissimus dorsi ו erector spinee הם שרירי המטען הראשי עוסקים החוליה הבאה של שרשרת קינטית. שרירי הבטן שלך מורכבים מהרקטוס הבטן, שריר שש השרירים שלך, שפועל מהצלעות שלך עד החלק הקדמי של עצם הערווה שלך, ואת הבטן רוחבי, אשר עוטפת את אזור הבטן כמו חגורה. את obliques ממוקמים לאורך הצדדים שלך, ואת spectore erectore היא קבוצת שרירים חשוב פועל לאורך עמוד השדרה שלך. השרירים לטיסימוס dorsi, המכונה בדרך כלל את lats שלך, הם השרירים הגדולים ביותר בגב. שרירים אלה לעבוד עם שרירי הבטן שלך כדי לעזור לתמיכה הגוף שלך.

שרירי הגוף העליונים

הקישורים של הגוף העליון כוללים את השרירים העיקריים של החזה, הכתפיים, הגב והזרועות. החזה הוא השרירים העיקריים שעובדים בחזה, ושרירי הכתפיים כוללים את שרירי השרוולים ואת שרירי השרוולים, קבוצה של ארבעה שרירים התומכים במפרק הכתף – את הסופרספינאטס, את האינפראספינאטוס, את השרירים הקטנים והשרירים. השרירים העיקריים המשמשים בגב העליון הם שרירי השרוול והטרפז. החוליה הבאה כוללת את השרירים הגדולים בזרועות העליונות, שרירי הזרוע והתלת ראשי, ולקראת שרשרת השרשרת הקינטית הם שרירי הכופפים והאקסטנסור באמות הידיים.