איך להתאמן לשחות צוות

שחייה יכול להיות ספורט תחרותי עבור ספורטאים צעירים וישנים. בין אם אתה שחיין לכל החיים או חדש לספורט, לנסות- outs עבור צוות לשחות יכול להיות זמן מלחיץ. עם מסירות והכשרה, אתה יכול להגדיל את הסיכויים שלך לעשות את צוות לשחות. משטרי אימונים לשחיינים צריכים לכלול שחייה רגילה, אימון כוח והתניה, והכשרה הדדית כאשר בריכת שחייה אינה זמינה עבורך.

להראות לך רציני לגבי שחייה. להשקיע בגד ים טוב, משקפי מגן וכובע לשחות. אלה ניתן לרכוש בחנות ספורטיבי טוב או חנות לשחות המומחיות. לאחר הציוד הנכון מראה שאתה רציני לגבי ביצוע עצמך לצוות.

התחל לשחות מוקדם ככל האפשר. אם אתה יודע שאתה רוצה להצטרף לצוות לשחות, להיכנס בבריכה בהקדם האפשרי. הצטרפו לחדר כושר או בריכה מקומית. גישה קלה לבריכה תקל על הרכבת.

למד את שבץ לשחות בסיסיים. אם אתה יכול לבצע מגוון של שבץ, אתה יכול להראות את הרבגוניות שלך, אשר עשוי להיות מועיל לצוות. ארבעת הסגנונות של שבץ לשחות תחרותי הם backstroke, Breestroke, פרפר ו freestyle.

לשחות בקביעות. האקדמיה הלאומית לרפואת ספורט ממליצה על 30 דקות של פעילות לב וכלי דם במשך חמישה ימים בשבוע. השתמש בשחייה בצורת תרגיל לב וכלי דם.

רכבת חוצה. בימים אתה לא יכול להגיע לבריכה, להשתתף בצורות אחרות של פעילות גופנית. לכו לרוץ, לרכוב על אופניים, להשתמש במכונה אליפטי או להשתתף אירובי. צורות אחרות של פעילות לב וכלי דם יסייעו להגביר את הסיבולת.

בצע הכשרה קרקע יבשה. עבודה על תרגילים שמכוונים את הרגליים, הזרועות והכתפיים. להשלים את הרחבות הרגל, כתף הכתפיים ולהרים משקולות חינם. דגש על מתיחת הידיים, הכתפיים והרגליים. לבצע מעגלים כתפיים, כתפיים בכתף, תרגילי הלהקה התנגדות, עיגולים זרוע, מותח גדילי, רצועות quadriceps ו stretches עגל.