האם זה בטוח לקחת שמן רוז עלה פנימי?

ורדים ורד, המכונה גם haws, הם פרי אדום בהיר, בצורת ורדים בצורת ורדים המשמשים לעתים קרובות למטרות רפואיות על ידי מתרגלי בריאות אלטרנטיביים. הירכיים ורד מותר רק לעתים רחוקות לפתח על ורדים מודרניים, אם כי הם שופעים על מינים ורדים. הזמן הכי קל לזהות אותם הוא כאשר עלי כותרת הפרחים נופלים בסוף הקיץ. שמן מ ורדים צמחים לא צריך לקחת פנימי אלא אם כן הרופא שלך מורה לך לעשות זאת, שכן תופעות לוואי יכול להתרחש.

רוז הירכיים ניתן לאכול לאחר הזרעים והשיער מוסרים, אבל הם יבשים יותר ויותר לתוך תה. שמנים המופקים מן עלי הכותרת או זרעים של הצמח משמשים גם ארומתרפיה או לשימוש מקומי. זה לוקח בערך 1 טון של עלי כותרת לעשות 1/2 ליטר שמן, על פי UW חוות, המיוצר על ידי אוניברסיטת וושינגטון. על פי הערכות שפורסמו על ידי חוקרים גרמניים מאוניברסיטת פרייבורג בגיליון 2008 של “Phytotherapy Research”, ייתכן כי תכשירי היפ רוז עשויים להיות בעלי השפעות אנטי-דלקתיות ואנטי-חמצוניות.

רוז מתנים מכילים כמויות גדולות של ויטמין C, כמעט פי 50 כמו לימונים, UW חוות מסביר. שמן זרעי Rosehip עשוי צמח צ ‘ילאני, Rosa rubiginosa, משמש topically עבור טיפולי עור כגון כדי למנוע היווצרות צלקת, לטפל בצלקות אקנה ולהפחית נזק להזדקנות העור כגון כתמי שמש וקמטים. שמן זרעי Rosehip מכיל חומצות שומן שעשויות להועיל לעור, על פי ההר רוז צמחים. עם זאת, מחקרים קליניים נוספים לתוך היתרונות הפוטנציאליים נדרשים לפני שימושים מקומיים עבור שמן זרעי ורדים ניתן להקים, החוקרים באוניברסיטת פרייבורג הזהיר.

אם נלקח פנימי, שמן הירך עלה יכול גם שלשול, בחילות, הקאות ואי נוחות בבטן. לשתות שתי כוסות מים ולאחר מכן לחפש טיפול רפואי אם לבלוע עלה שמנים בירך, בטיחות תעסוקתית ובריאות חומר בטיחות גיליון נתוני בטיחות. אם אתה מקבל שמנים עלה ורד בעיניים שלך, לשטוף את העין ביסודיות עם מים רגיל במשך 15 דקות ולבקש טיפול רפואי אם אדמומיות מתרחשת. תגובות אלרגיות לשמן יכול להתרחש גם.

מוצרי ורד הירך המתקבלים בשיחים שטופלו בחומרי הדברה, לעולם אינם צריכים לבלוע או לשמש למטרות רפואיות, מזהיר ד”ר לנארד פרי מאוניברסיטת ורמונט. השמן לא אמור לשמש על אקנה או על עור שמנוני מאוד. שמנים קפואים עלה הירך כדי לשמור על העוצמה ולמנוע התמוטטות.

שימושים

יתרונות

סיכונים

שיקולים