האם קליפת פסיליום בשימוש יומיומי מזיק?

קליפת פסיליום משמש כתוספת סיבים כדי צואה בכמות גדולה. במינונים גבוהים או ללא צריכת מים נאותה, שימוש בסיבים עלול לגרום לעצירות או לחסימת מעיים. קח רק מינון מומלץ לשתות הרבה נוזלים על מנת למנוע סיבוכים הקשורים.

אבקת קליפת פסיליום היא הקליפה הקרקעית של זרע הפסייליום הבלונדיני והיא גבוהה בסיבים מסיסים ולא מסיסים. ההשלמה מתקנת הן שלשולים והן של עצירות באמצעות סיבי ספיגת מים וגרירת הצואה, כמו גם סיבים תזונתיים. לדברי Proctor & amp; Gamble, יצרנית של תוסף פסייליום פופולרי, זה בטוח לצרוך קליפת פסיליום מדי יום עם מים נאותה.

סיבים הוא חיוני כדי לשמור על בריאות טובה. פסולת שלא ניתן לחסל באמצעות שתן מופרשת לתוך המעיים. אם מסת המזון, כגון סיבים, אינו קיים במעיים, ואז רעלים ניתן reabsorbed בחזרה לגוף. איגוד הלב האמריקני ממליץ לך לקבל לפחות 25 גרם של סיבים בכל יום.

צריכת מים יומית חשוב לבריאות, במיוחד כאשר לוקחים תוספי סיבים מאז הם סופגים כמות גדולה של מים. המכון לרפואה ממליץ לגברים לצרוך 3.7 ליטר, או 125 אונקיות של מים מדי יום, ונשים צריכות לצרוך 2.7 ליטר או 91 אונקיות ביום. לצרוך את המים לאורך היום, לוקח כמות גדולה יותר יחד עם תוספי קליפת פסיליום.

בדוק עם הרופא שלך לפני השימוש ולשאול איך אתה צריך להשלים עם אבקת קליפת פסיליום. קליפת פסיליום עלולה להפריע לספיגה של תרופות. אנשים עם מצבים רפואיים מסוימים, כגון הפרעות במערכת העיכול או חולשת שרירים, עלולים להיות בסיכון לתופעות לוואי חמורות כתוצאה משימוש בתוסף סיבים.

קליפת פסיליום

סיבים תזונתיים

צריכת המים היומית

זְהִירוּת