טיפים לאימון כדורסל של גן הילדים

משחק כדורסל ברמת גן הוא הפעם הראשונה שילדים רבים ייחשפו לספורט קבוצתי. בין אם אתה לשעבר כדורסל Pro או הורה שהוא מעולם לא דרכה על המגרש, אתה יכול לספק את הצוות עם חשיפה חיובית למשחק של כדורסל.

דגש על היסודות

הטמעת החשיבות של היסודות תספק לצוות שלך בסיס חזק. Exploring drills כי לקדם את מיומנויות כלליות כגון dribbling עם העיניים למעלה, לקפוץ לפגוש לעבור ו pivoting ללא נסיעה יהיה לבנות בסיס מוצק עבור השחקנים שלך.

לשמור על שגרה

לעבור את אותה קבוצה של תרגילי כל תרגול יספק מבנה. כמו ילדים מתחילים לזהות את השגרה שאתה הקימו, הם יבואו לראות את השיפור שלהם בתוך כל תרגיל לך לעבור.

להנחיל ערכים בריאים

כל הגורמים מחוץ לבית המשפט כדורסל לעשות את ההבדל בביצועים על המגרש. ביצוע בטוח ילדים הם ברציפות לשתות מים חיוני כדי שלאחר האימון להתאושש. בנוסף, קידום ארוחות בריא יאפשר הצוות שלך להיות יותר פונקציונלי כשמדובר זמן עבור tipoff.

עודד עבודה עם יד פחות דומיננטית

ההוצאות בזמן העבודה עם היד הלא דומיננטית ייתן לצוות שלך את היתרון. נסה drribling מקדחות עם היד הדומיננטית מאחורי הגב ולעבוד על layups המעודדים את היד החיצונית כדי לשחרר את הזריקה.

שמור על זה חיובי והוגן

ילדים צעירים יכולים להיות בשלבים שונים מאוד בתיאום שלהם, התפתחות ובגרות. ברמת גן, הזמן על המגרש הוא על ללמוד את היסודות של שיתוף, עבודת צוות ותקשורת כפי שהוא על המשחק של כדורסל.