כיצד להשתמש רצועה יוגה ליישר את הכתפיים ובחזרה

יציבה ירודה המוליכה לכתפיים שמוטות וגב עליון מעוגל יכולה לגבות מחיר משאר חלקי הגוף על ידי כך שתשפיע על היישור שלך. יחד עם תחושה של כאב וחוזקה בכתפיים ובחזרה, מתח יכול להיות ממוקם על המפרקים כמו הירכיים והברכיים, אשר לאורך זמן עשוי להוביל לבעיות ניידות. מתיחה בעזרת רצועה יוגה, אשר היא כותנה או ניילון הלהקה ארוכה משמשים לתרגול יוגה, יכול לעזור לשחרר שרירים הדוקים לאחור הפוכה קדימה.

מחממים במשך 5 עד 10 דקות לפני מתיחה עם רצועת יוגה, מתיחה שרירים קרים יכול לגרום לפציעה. בצע תנוחות מן השמש ברכה להגדיר להפעיל את השרירים שלך ולקבל את הדם זורם דרך הגוף שלך. דוגמאות כוללות קדימה כיפוף, תנוחת פלאנק, Downward Dog, Upward Dog ו תנוחת הילד.

שחרר את הכתפיים ואת הגב העליון עם תרגילי הכתפיים דינמי. לשבת גבוה על הרצפה או על כיסא עם עמוד השדרה שלך ישר. החזק רצועה יוגה עם שתי הידיים על רוחב הכתף. משוך את הבטן שלך ולחץ על הכתפיים שלך על הגב. החזק את זרועותיך ישר לפניך בגובה הכתפיים. הרם את הרצועה מעל הראש שלך, ולאחר מכן להוריד אותו מאחורי הראש שלך ככל האפשר תוך שמירה על הזרועות שלך ישר. הרם את הרצועה מעל לראשך וחזור למצב ההתחלה. המשך בתנועה למשך 30 עד 60 שניות.

בצע את קדימה לקפל לקפל כדי למתוח את כולו של הגב. מניחים את רצועת היוגה מתחת לרגליים האמצעיות של שתי הרגליים ומחזיקים בקצה בכל יד. לעמוד עם הרגליים יחד ואת עמוד השדרה מוארך. להתכופף קדימה על המותניים ולהביא את פלג הגוף העליון לכיוון הירכיים שלך. להושיט את הידיים לכיוון הרגליים שלך, למשוך על רצועת יוגה, בעדינות, כדי להעמיק את הקפל. אתה צריך להרגיש מתיחה בגב התחתון והתחתון שלך, כמו גם את הכתפיים. החזק את המתיחה למשך 30 עד 60 שניות.

לשבת על הרצפה עם הרגליים שלך מורחב לפניך עבור הישיבה קדימה מקפלים. לולאה רצועת יוגה סביב הרגליים ולקחת סוף בכל יד. שב גבוה עם עמוד השדרה שלך מוארך ו- ABS נמשך לכיוון הגב התחתון שלך. לכופף את הירכיים ולהביא את החזה לכיוון הירכיים. הקלו עוד יותר את הקפל קדימה על ידי משיכת בעדינות על רצועת יוגה, לאפשר את הראש לנוח על הברכיים כדי לשחרר את הצוואר. החזק את התנוחה למשך 30 עד 60 שניות.