מכונת גלגלת תרגיל מכונה

מכונות גלגלת הם כלי תרגיל צדדי נמצא במכוני כושר רבים. מהיר להתקנה, קל להתאים ומציע מספר עצום של תרגילים, מכונות גלגלת ניתן להשתמש כדי לממש כמעט כל שריר בגוף שלך. משמש יחד עם ספסל תרגיל או כדור יציבות, מכונות גלגלת יכול להיות יעיל יותר מאשר מכונות התנגדות קבוע נתיב רבים.

יתרונות

מכונות גלגלת מאפשרים לך לממש בבטיחות יחסית כמו שאתה לא יכול להוריד את המשקל על עצמך בזמן שאתה עובד. תרגילים כגון לחץ הספסל הכתף הם מסוכנים מטבעם, כי אם לא תצליח להרים את המשקל המשקל עלול לבוא מתרסק עלייך אשר עלול לגרום לפציעה חמורה. זה לא המקרה עם תרגילי גלגלת. שלא כמו משקל חופשי מסורתי והתנגדות מכונת התנגדות, גלגלת מכונת תרגילים מאפשרים לך לבצע את האימון במספר עמדות הגוף. אתה יכול לבחור לעמוד, לשבת או לשכב על הספסל תרגיל או כדור יציבות. זה אפשרי כי אתה יכול בקלות לשנות את גובה גלגלת כדי להתאים את ההעדפות האישיות שלך ואת הדרישות., כי כל איבר יכול להיות מופעל בנפרד, באמצעות מכונת גלגלת מקדמת איזון בין הצדדים שלך בצד שמאל. הרבה מכונות התנגדות נתיב קבוע וכמה תרגילי משקל חינם יכול להסוות משמאל לימין כוח הפער אשר עלול להוביל לחוסר איזון שרירים פציעה כרונית אפשרית.

רב מישורי תנועות

מכונות גלגלת ניתן להשתמש כדי לעבד את הגוף שלך ממגוון רחב של כיוונים – קרא מטוסים. אימון כוח מסורתי תרגילים שם דגש על המטוס saggital. המטוס saggital כרוך קדימה ואחורה תנועות, כגון הרחבות רגל או תלתלים biceps. הגוף שלך מרוויח מהתנועות המוטלות על המטוס הקדמי – צד לצד תנועות – ומישור הרוחבי או הסיבוב. ספורט רבים ופעילויות יומיומיות להתרחש במספר מטוסים, אז זה עושה תרגיל טוב להרגיש לעבוד השרירים שלך בצורה רב מישורית. תרגילי גלגלת כגון פיתולים אופקיים, לדחוף לתוך לחץ החזה ואת סקוואט לרוחב לאתגר את הגוף בצורה שאינה אפשרית עם תרגילים ליניארי מסורתיים רבים.

נפוץ מכונת גלגלת תרגיל

בנוסף לתרגילים מתקדמים מישוריים מרובים, מכונת גלגלת ניתן להשתמש במספר תנועות אימון כוח משותף. על ידי התאמת גלגלת למיקום הגבוה ביותר שלה, אתה יכול לבצע מגוון רחב של תרגילי הארכת התלתלים. כאשר גלגלת מוגדר המיקום הנמוך ביותר שלה, אתה יכול לבצע תלתלים biceps, שורות זקוף מספר הכתפיים מעלה ומלחץ. אם אתה מגדיר את גלגלת סביב גובה הכתף אתה יכול לבצע זבובים רבים, crossovers, לחיצות מושך להתמקד החזה שלך, הכתפיים והגב העליון, כמו גם מספר רב של תרגילי הליבה.

שימושים בספורט

כי אתה יכול לשנות את הזווית שבה אתה מבצע את התרגילים שלך, אתה יכול להשתמש מכונת גלגלת אימון לשכפל תנועות ספורטיביות. לדוגמה, זורק javelin יכול להגדיר את גלגלת בצורה כזו שהם יכולים לחקות את הפעולה של לזרוק או שחקן טניס יכול להשתמש במכונת גלגלת כדי לדמות משחק יד אחורית. זה סוג של אימון ממוקד הוא לא אפשרי בדרך כלל עם משקולות חופשיות או מסורתיים, קבוע נתיב התנגדות מכונות.

זְהִירוּת

אם אתה בישיבה, עודף משקל משמעותי, סובלים מכל מצב רפואי רציני או אחרת הם לא בטוחים לגבי ההתאמה שלך לממש, אתה צריך לקבל הכל ברור מן הרופא שלך לפני תחילת כל תוכנית תרגיל חדש או מאומן. ודא שאתה מכיר את מערכת גלגלת אתה משתמש ולבדוק את הכבלים עבור סימנים של בלאי. תמיד להתחמם לפני עבודה על ידי ביצוע קצת cardio אור מתיחה על מנת להבטיח את השרירים והמפרקים מוכנים תרגילים מאומצת יותר לעקוב.