ערך תזונתי של ירקות mesclun לעומת חסה romaine

סלט ירוקים הם קלוריות נמוכה, מזין עשיר וטעים דרך לפגוש את הצרכים הירקות היומי שלך. אבל אתה עשוי לתהות אם סוג אחד של חסה עושה בחירה טובה יותר על פני אחרת. כאשר משווים ירקות mesclun, שהם שילוב של חסה לתינוק, כדי חסה romaine, תגלו כי שניהם מציעים מספר יתרונות בריאותיים, מה שהופך את הבחירה גם תוספת בריאה לתזונה.

קלוריות

Mesclun ירקות חסה romaine הן מזונות עם צפיפות אנרגיה נמוכה, כלומר יש להם תוכן קלוריות נמוכה לעומת גודל המשרתים. מנה של 1 כוס של ירקות mesclun מכיל רק 10 קלוריות, ואת הגודל באותו מנה של חסה romine מגורר מכיל 8 קלוריות. אלה נמוך צפיפות האנרגיה הירוקים לעשות בחירה טובה כאשר מנסים להגביל את צריכת הקלוריות שלך לירידה במשקל.

מקרונוטרינטים

את macronutrients פריט מזון לכלול פחמימות, חלבון ותכולת השומן. שני החסה הם ללא שומן ולא מקור משמעותי של פחמימות או חלבון. מנה של 1 גרם של ירקות mesclun מכיל 2 גרם של פחמימות ו 1 גרם של חלבון, ואילו באותו גודל ההגשה של חסה רומנטית מגורר מכיל 2 גרם של פחמימות, 1 גרם של סיבים 0.6 גרם חלבון.

ויטמינים

Mesclun ירקות חסה romaine יכול לעזור לך לפגוש חלק היומי שלך ויטמין הצרכים. Mesclun הירוקים הם מקור טוב יותר של ויטמין C, חסה רומיין הוא מקור טוב יותר של ויטמין A. 1-כוס הגשה של ירקות mesclun פוגש 5 אחוזים מהערך היומי שלך עבור ויטמין C ו -30 אחוז מהערך היומי שלך עבור ויטמין A, בעוד באותו גודל מנה של חסה romine מגורר פוגש 3 אחוזים מהערך היומי שלך עבור ויטמין C ו 81 אחוז מהערך היומי שלך עבור ויטמין A. אחוז הערך היומי הוא מדריך שפותח על ידי מזון ותרופות המינהל כדי לעזור לך למצוא מזונות בריאים והוא מבוסס על דיאטה 2,000 קלוריות למבוגרים בריאים. כמו נוגדי חמצון, גם ויטמין A ו- C להגן על התאים מפני נזק חינם הרדיקלי, הפחתת הסיכון למחלות לב וסוגים מסוימים של סרטן.

מינרלים

אמנם לא גבוה באופן משמעותי מינרלים, שני ירקות חסה יכול לעזור לך לענות על הצרכים הסידן והברזל היומי שלך, עם ירקות mesclun להיות מקור קצת יותר טוב. מנה של 1 כוס של mesclun ירקות פוגש 4 אחוזים של הערך היומי שלך עבור סידן וברזל, חסה romaine פוגש 2 אחוזים של הערך היומי שלך סידן ו 3 אחוזים מהערך היומי שלך עבור ברזל. סידן הוא מינרל שופע ביותר בגוף שלך הוא הכרחי לבריאות העצם. ברזל מהווה חלק מן החלבון המוביל חמצן בכל הגוף.