קליפות חזיר על דיאטת אטקינס

הדיאטה אטקינס מבוססת על הרעיון כי גוף האדם, כאשר משולל פחמימות, הוא נאלץ לשרוף שומן לאנרגיה. ד”ר אטקינס, שהוכח על ידי ד”ר רוברט אטקינס בשנות השבעים, דורש מחסידיו לצרוך בין 20 גרם ל -100 גרם פחמימות ביום, בהתאם לשלב ולפעילות גופנית של הדיאטר. כמה דיאטות אטקינס להשתמש קליפות חזיר לחקות מזון גבוהה carb אסור על ידי דיאטה.

תְזוּנָה

קליפות בשר חזיר, או צ’יצ’רונים בספרדית, הן פיסות של חזיר מטוגן עמוק. דיאטה מסורתית נוטים להימנע מהם בשל תכולת השומן הגבוהה שלהם – על 10 גרם שומן ו 160 קלוריות לכל 1-oz. מָנָה. חסידי אטקינס אחרים דיאטות דלת פחמימות, לעומת זאת, פרס קליפות חזיר כי הם מכילים שום פחמימות ולתרום על 18 גרם של חלבון תזונתי לאונקיה.

חטיף

קליפות חזיר הם פריך וקל, עם טעם בטן מעורפל המשתנה בעוצמה על ידי המותג. יצרנים מסוימים מציעים זנים מתובלים כגון ברביקיו או מלח וחומץ. קליפות חזיר הם אופציה עבור אטקינס דיאטה המחפשים חטיף מלוח, חטיף מלוח מבלי להזדקק גבוהה carb אפשרויות כגון צ ‘יפס תפוחי אדמה – מובהק no- ב 14 גרם פחמימות לאונקיה. אם תבחר מגוון טעמים חטיף על, לבדוק את רשימת המרכיבים של פחמימות מוסתרים – אולי יש סוכרים בתיבול.

לחם

פורומים עם פחמימות דלות בשפע עם מתכונים המעסיקים קליפות חזיר הקרקע כתחליף ללחם. אתה יכול לטחון את הקליפות במעבד מזון או על ידי הצבת אותם בתיק העליון רוכסן וריסוק אותם עם סיבוב. לקבלת גרסת פחמימות נמוכה של עוף מטוגן, למשל, לטבול חתיכות עוף בשטיפת ביצה המסורתית חלב, ואז מעיל אותם עם פירורי בשר חזיר ומטגנים כרגיל. אתה יכול להשתמש טיפול דומה בשר חזיר, דגים וירקות. אם אתה יכול לחסוך כמה carbs, לערבב כמה spoonfuls של קמח סויה, גבינת פרמזן מגורדת או נמוך carb אפייה לערבב עם קליפות כדי ליצור לחם עם מרקם עשיר.

שימושים אחרים

קליפות חזיר מרוסק יכול לעמוד על פירורי לחם ועוד תוספות פחמימות על קדרות, במזון מוכן au gratin. כמה טבחים קיבלו אפילו יותר המצאה – מתכון קרום פיצה במחזור על מגוון רחב של אתרי אינטרנט דלת פחמימות משתמש חזיר קליפות, ביצים, מוצרלה ו פרמזן אפוי במחבת פיצה nonstick. אתה גם יכול להשתמש קליפות חזיר הקרקע כדי לעזור לקשור כדורי בשר או ליצור עוף דלדול פחמימות.