ראה את הדקלים ואת הכליות

ראה דקלון הוא צמח דמוי דקל שתותיו משמשים כטיפול טבעי לתנאים כגון ערמונית מוגדלת. בנוסף, מדווח המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד, ראה דקלון עשוי גם להפחית דלקת ולחזק חסינות. על ידי הפחתת בלוטת הערמונית מוגדל, ראה דקל עשוי גם להקנות הטבות משניות לאיברים אחרים של הגוף שלך, כולל הכליות. בדוק עם הרופא שלך לפני השימוש בכל תוספת צמחים.

ראיתי את פלמטו

פירות יער של דקל ראה צמח משמשים להכנת תמציות, כמוסות, תה ותמיסות הזמינים בחנות מזון הבריאות המקומי. השימוש העיקרי של צמח זה, על פי MedlinePlus, היא להקטין את הגודל של בלוטת ערמונית מוגדלת. מצב זה, הידוע גם בשם היפרטרופיה שפירה של הערמונית, או BPH, הוא מצב שכיח אצל גברים מבוגרים הגורם לבלוטות הערמונית להתרחב. דקל ראה משמש גם לטיפול הצטננות, שיעול ותנאי נשימה אחרים, אבל אין מספיק ראיות מדעיות לתמוך בשימושים אלה.

מחלת הערמונית והכליות

מחלת הערמונית, על פי מרכז Bastyr לבריאות טבעית, מתרחשת בדרך כלל אצל גברים מעל גיל 70. ככל בלוטת הערמונית הופך מוגדל, זה יכול לפגוע בתפקוד של איברים ומבנים מסביב, כולל שלפוחית ​​השתן ודרכי השתן. אם הערמונית מגדילה מספיק כדי להפעיל לחץ על חלק של מערכת השתן, אתה לא מסוגל כראוי לרוקן את השלפוחית. זה יכול להוביל לזיהום של דרכי השתן, ולאחר מכן, את הכליות. תפקוד השתן לקוי יכול גם להוביל להתפתחות של אבנים בכליות.

ראה את Palmetto ואת הכליות

דקל ראה, על פי מרכז Bastyr לבריאות טבעית, נראה לפגוע בייצור של צורה של טסטוסטרון שיכול לגרום הערמונית להגדלה. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד מציין כי מחקר התומך בהשפעה זו הוא מעורב, אך מוסיף כי נראה כי דקל ראה עשוי לעזור להקל על תסמיני השתן הנגרמת על ידי ערמונית מוגדלת. זה יכול לעזור להפחית את תדירות השתן ולעזור לשפר את היכולת לרוקן את שלפוחית ​​השתן במלואה. כתוצאה מהיתרון בשתן זה, הסיכון שלך לפתח זיהום בכליות או אבנים בכליות עשוי להיות מופחת.

שיקולים

ראה palmetto, על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, נחשב בטוח יחסית לשימוש לפי הוראות היצרן. תופעות לוואי של שימוש זה עשב, אם כי נדיר, יכול לכלול כאבי בטן וכאבי ראש. דקל ראה גם תכונות דילול טבעי הדם יכול לפגוע או להגביר את ההשפעה של תרופות דליל דם. דקל ראה יכול להשפיע גם על היכולת של הגוף לספוג ברזל, וזה יכול לחקות את ההשפעות של הורמונים בגוף שלך. בדוק עם הרופא שלך לפני נטילת דקל ראה, ולהשתמש זה עשב רק תחת השגחה רפואית.