איך לדבר עם אשתך על סקס

לדבר עם אשתך על סקס יכול לגרום לשניכם לא נוח, אבל לא מדברים על זה לא יפתור בעיה או לעזור לך לשפר את מה שיש לך. במקום להימנע מהשיחה, לעשות מאמץ לעשות את זה כי שניכם תמצא ערך, הימנעות האשמות, תנוחה הגנתי או מאבק כוח. הוסף קצת הומור אם אתה יכול לתת לאשתך לדעת שאתה מעריך את השתתפותה בשיחה.

הגדר את הבמה

התחילו את השיחה מחוץ לחדר השינה כשאתם לא מרגישים מתיחות, כך אומרת המטפלת לורה ברמן ב”דיבור עם השותף שלכם על סקס “. אל תדברו על צרכי המין שלכם ועל רצונותיהם במהלך יחסי מין או מיד לאחר מכן, מציע למטפל הנישואין קורי אלן “איך לדבר על סקס עם בן / בת הזוג שלך.” או של מצבים אלה יכולים להפוך את הדיון קשה ומאיים יותר. תגיד דברים חיוביים לאשתך ותבטיח לה שתגביל את השיחה ליותר משעה עם אפשרות לשיחות נוספות מאוחר יותר. התחל עם נחישות לשמור על השיחה על המסלול.

מסכים על הכללים

קבע הנחיות לשיחה רגישה זו. מסכים להיות כנים ופתוחים זה עם זה. אל תאשים, לאיים או לתקוף את השותף שלך על בעיות שניכם חווים. לשמור על אווירה רגועה ומכובדת, לכבד את הפגיעות של זה ואת הרגשות. תן לאשתך לדעת שאתה רוצה את הקלט שלה על איך להפוך את אינטימי פעמים יותר הגשמה עבור שניכם. הבטחה להקשיב למה שיש לה לומר ולבקש ממנה לעשות זאת, לטפל ברגשות ובמילים.

נושאים ושאלות

בעיות מיניות נפוצות בין בני זוג כוללות תדירות מינית, פנטזיות ומה שאתה רוצה או צריך לקיים יחסי מין, על פי אליזבת ברנשטיין, שכותבת על היחסים מבצר “וול סטריט ג’ורנל”. שאל את אשתך על ההעדפות שלה עבור הזמן של היום יש לך סקס, איך היא רוצה להיות נגע, אם היא מעדיפה סקס מתוזמן או ספונטני ומה אתה יכול לעשות כדי לעזור לה להיות מוכנה. שתף מידע דומה איתה על הרצונות וההעדפות שלך. הצע שאם יש משהו שקשה לה לדבר עליו, היא יכולה לרשום אותו או לסמן אותו בספר.

נעים קדימה

בצע תוכנית, מציע המטפל מישל ויינר דייוויס ב “9 עצות עבור בן הזוג עם כונן סקס גבוה יותר.” אם אשתך עולה כי אתה לא נוגע בה כמו שהיא אוהבת, לבקש ממנה להראות לך, מציע ברמן. להודות כי היא המומחה על הגוף שלה וכיצד הוא מגיב, אז אתה צריך את הקלט שלה. שאל אותה באותו שיקול, מראה לה בעדינות מה שאתה אוהב. להתפשר אם אתה לא יכול להסכים על הרצונות שלך. נסו ליהנות ללמוד יותר על זה וליצור כמה ניצוצות בחיי האהבה שלך.