הבהונות שלי נפתחו על הקרקעית אחרי השחייה

פיצול העור על החלק התחתון של בהונות לאחר שחייה יכול להיות מטריד, במיוחד אם זה כואב. זה יכול להיגרם על ידי גורמים רבים, זיהומים ותנאים, כמה הדורשים את תשומת הלב של רופא. בגלל הסימפטומים יכול להיות קיצוני, זה מועיל להבין מדוע פיצול העור מפתחת לאחר שחייה ואיך אתה יכול לטפל בו ולמנוע ממנו reoccurring.

תסמינים

עור סדוק על החלק התחתון של בהונות לאחר שגרת השחייה שלך יכול לנוע בין קל עד חמור. מלבד פיצול העור, ניתן גם לחוות דימום, לחות בעור, אדמומיות, גירוד קיצוני, עור מתקלף, קווים עדינים, עור על הרגליים שנראים מיובשים או מכווצים, פריחה או היווצרות של חומר שנראה “ריחני” ולא נעים בין בהונותיך.

גורם ל

לעתים קרובות שחייה בבריכות כי הם כלור בכבדות יכול להיות מעצבן ולגרום לעור על החלק התחתון של בהונות לפצל. בנוסף, אם אתה לעתים קרובות לשחות בחוץ, החשיפה לשמש וחום יכול לייבש את העור שלך ולעודד גירוי ו פיצוח. פטריות ווירוסים שגורמים לגירוי חריף וסדקים בעור, כגון הרגל של אתלט או verrucas, לשגשג על לחים ורצפות חמות המקיפים בריכה יכול בקלות להיות התכווץ בעת הכניסה או הבריכה. כמה תנאים, כגון אטופיק דרמטיטיס ו פסוריאזיס יכול להיות החמיר על ידי חשיפה מוגזמת למים.

הסעד

מייבשים היטב את הרגליים בין הבהונות עם מגבת מיד אחרי שאתה יוצא מהבריכה. לשפשף קרם סמיך על הרגליים והרגליים. מניחים חבילת קרח על החלק התחתון של בהונות כדי לעזור להרגיע גירוי וגירוד. למרוח משחה hydrocortisone על העור שבור לכסות את הפצע עם תחבושת אם מגורה קשות. השתמש בתרופה אנטי פטרייתית אם אתה חושד במצב כמו הרגל של אתלט. ראה רופא אם הסימפטומים שלך הם קיצוניים, ממושכים או לא לשכך עם תרופות הביתה.

מְנִיעָה

תמיד ללבוש כפכפים או סנדלים כאשר אתה מסתובב באזור הבריכה וחדר המקלחת. בגלל פטריות וחיידקים יכולים לשגשג על מגבות, לא לחלוק את המגבת שלך עם מישהו אחר. הניחו לרגליים ולבהונות להתייבש היטב לאחר שחייה לפני שאתם לובשים גרביים או נעליים. ריסוס הנעליים שלך לעתים קרובות עם תרסיס חיטוי אם אתה נוטה זיהומים פטרייתיים או חיידק הבוהן.