צוואר צוואר & צוואר קשה בהיאבקות

כמה ספורט – כגון כדורגל – הם ספורט קשר. אחרים, כמו כדורגל, הם ספורט התנגשות – הם מעודדים אפילו השפעות פיזיות גסות בין המתחרים. היאבקות היא למעשה ספורט לחימה. בספורט הקרב, שני ספורטאים משתמשים בכוחם הגופני ישירות אחד נגד השני, ומנסים לכפות על השני את עמדתו. אתה לא יכול למנוע פציעות בספורט לחימה, עם dings הצוואר נפוץ במיוחד.

איך הם קורים

רוב הכאב מגיע מ overexertion פשוטה של ​​השרירים על הצוואר. במשחק ההתאבקות, אתה יכול לצפות את הצוואר נמשך על, דחף, משמש מנוף ולפעמים לחצה משני צדדים או יותר. זה מוביל זן שרירים, מושך נקעים. מאמן טוב drills שלו wrestlers על תרגילים כדי לחזק את צווארם. אבל הצוואר הוא לא תמיד להיות מסוגל לעמוד בקצב הדרישות של הספורט מקומות על זה.

טיפול מיידי

אם הצוואר שלך כואב לאחר המשחק, ככל שתקדים לקבל קרח על זה, יותר טוב. הרבה מהכאב והקשיחות מפגיעה קלה בצוואר נובעים מדלקת, תהליך המתבסס על זרימת דם מהירה לאזור הפגוע. קרח מגביל את כלי הדם שלך מאט את זרימת הדם, ובכך להאט או להפוך דלקת. המאמן שלך או אתלטי מאמן צריך קרח או חבילת כימי קר זמין בהודעה של רגע.

טיפול ארוך טווח

הצוואר כואב מ overexertion, מושך או קטין sprains יכול להימשך ימים או שבועות לאחר המשחק שלך. רגיל קרח תרופות אנטי דלקתיות כגון איבופרופן יכול לעזור להקל על הכאב ולהפחית את כמות הזמן שאתה מבלה ריפוי.

פציעות חמורות

למרות נדיר, טראומה צוואר גדול קורה על מחצלות היאבקות מדי שנה. אם כאב הצוואר שלך מרגיש חד או כמו כאב פועם, או מלווה כאבים ירי, קהות או עקצוץ, לראות רופא מיד. במידת האפשר, להימנע מלהעביר עד שתבדקו על ידי רופא מקצועי. העברת צוואר פגום קשה עלולה לגרום נזק נוסף, המוביל שיתוק אפשרי ומוות.

צוואר חזק הוא ההגנה הטובה ביותר מפני פציעות צוואר היאבקות. במהלך התרגול, לעבוד על תרגילי אימונים צוואר כגון גשרים וסיוע הקשה על ידי לחיצה על מקדחות. למרות אלה הן כמה שיטות אתגר יותר מאתגר, הם יכולים להיות בין החשובים ביותר.

לבצע תרגילי מניעה