צנוניות וירידה במשקל

צנוניות הם ירקות cruciferous כי הם הוסיף לכל מיני מנות וסלטים נחשבים לעתים קרובות סוג של לקשט. צנוניות הם אדום, פריך מכילים ויטמינים ומינרלים כי הם טובים לבריאות שלך. הוספת צנוניות לתזונה שלך יכול גם לקדם ירידה במשקל אם לשלב מזון זה עם אפשרויות ארוחה חיובית אחרים.

נמוך בקלוריות

צנוניות הן נמוכות קלוריות ואם אתה מחליף כמה חטיפים הרגיל שלך כי עשוי להיות גבוה בשומן וקלוריות איתם, אתה תהיה פחות לצרוך. ירקות, במיוחד כאשר אכלו גלם או עם מעט שומן הוסיף או רטבים, הם נמוכים קלוריות אבל יכול להיות מילוי. החלפת מזונות עשירים בשומן וסוכר עם ירקות כגון צנוניות באופן טבעי להפחית חלק צריכת הקלוריות שלך. מנה אחת של 1/2 כוס צנוניות יש רק 12 קלוריות.

סִיב

חצי כוס של צנוניות מכיל 1 גרם של סיבים, אשר חשוב לירידה במשקל: סיבים לא רק עוזר להוריד את הכולסטרול על ידי מחייב ליפופרוטאינים בצפיפות נמוכה (LDL), הגדלת צריכת הסיבים שלך עשוי לעזור לך לרדת במשקל. סיבים הוא חלק של הצמח שעובר undigested וכאשר אתה אוכל מזונות עם הרבה סיבים, אתה מרגיש עוד יותר. על ידי אכילת צנוניות, אתה יכול להוסיף קצת סיבים לתזונה שלך ולעבוד לקראת צריכת היומי מומלץ, שהוא 25 עד 38 גרם בכל יום למבוגרים בגילאי 19 עד 50.

אינדקס הגליקמי

אכילת מזונות בעלי אינדקס גליקמי נמוך, כמו צנוניות, עשויה לעזור לך לרדת במשקל. אינדקס גליקמי של מזון מבוסס על כמה זמן לוקח לשבור ולעכל בגוף. מזונות בעלי אינדקס גליקמי גבוה נשברים במהירות ויכולים לגרום לעליה מהירה ברמת הסוכר בדם לאחר ארוחה. הגוף מגיב על ידי הפרשת אינסולין יותר כדי לנטרל את רמות הסוכר בדם. יותר מדי אינסולין מעכב את תהליך שריפת השומן בגוף, ועשוי לגרום לגוף לאחסן יותר שומן. אכילת מזונות בעלי אינדקס גליקמי נמוך תעזור לשמור על יציבות דפוסי הסוכר בדם, תוך הימנעות מהירידה המהירה של האינסולין והגלוקוז בדם.

שיקולים אחרים עבור הרזיה

למרות צנוניות הן נמוכות קלוריות לספק כמה חומרים מזינים חשובים לבריאות שלך כגון אשלגן וויטמין C, ירידה במשקל כרוך שליטה קלוריות דרך הגדלים חלק הגדלת צריכת הירקות שלך – כגון צנוניות. על ידי הקטנת צריכת הקלוריות שלך ב -500 ביום, אתה יכול לאבד עד 1 lb של משקל בכל שבוע. הוספת צנוניות לתזונה מאוזנת, הימנעות דיאטות אופנתיות להגדיל את רמות הפעילות שלך כל שבוע יכול לתרום לירידה במשקל.