קרסול נקוע שלי הוא גירוד

הגורמים לקרסול נקוע הם רבים, כולל טעות, פגיעה בספורט או נפילה. אחד הסימפטומים של פגיעה זו הוא נפיחות באתר. כאשר העור שלך מתנפח, זה גם מותח, מה שעלול לגרום לו לגרד. טיפול בגרד קרסול מגרד בבית הוא בדרך כלל מתאים, אבל אם שיטות הביתה לא עובד, פנה לרופא.

גורם ל

עור נפוח, מתוח הוא כנראה הסיבה הקרסול שלך itches לאחר נקע. עם זאת, חלק מהטיפולים עבור נקע בקרסול עשוי להיות תפקיד גם כן. על פי MayoClinic.com, תרופות מסוימות לכאב גורמות לגירוד. אם זה המקרה, סביר להניח שתרגיש גירוד על חלקים אחרים של הגוף שלך, כמו גם את הקרסול. אם זה קורה, להפסיק לקחת את התרופה ולקרוא לרופא. תחושת הגירוד יכולה להיות גם עקב מגע דרמטיטיס. מצב זה מתרחש כאשר העור שלך חשוף לגירוי או לאלרגן. אם אתה משתמש קרם נגד גירוד או לובש תחבושת דחיסה, ייתכן שיש תגובה לתוצר או. פנה לרופא שלך לקבלת חלופות.

יַחַס

לאחר הגורם של העור מגרד שלך מאובחנים, הרופא שלך ימליץ על טיפול מתאים עבור זה. זה עשוי לכלול קרמים אקטואלי כי אינם מכילים מגרים שעלולים להחמיר את המצב. תרופות בעל פה גם יכול להיות prescribed והם בחירה טובה אם יש לך עור רגיש. אם תחבושת הבחירה שלך גורמת לגירוד על הקרסול הנקוע, אחד עשוי כותנה עשוי להיות קל יותר על העור שלך. שמירה על שטח מכוסה מסייע לשמור ממך מגרד, ומאפשר לאזור לרפא.

מְנִיעָה

שמירה על נפיחות במפרץ כמו נקע הקרסול שלך מקטין את הסיכוי לעור מגרד. MayoClinic.com מציע הדובדבן באזור במשך 15 עד 20 דקות כל כמה שעות ו elevating הקרסול שלך לעתים קרובות ככל האפשר. אם העור שלך סובל את זה, תחבושת דחיסה גם שולטת נפיחות. בעוד הקרסול מרפא, להחיל קרם לחות עדין לעתים קרובות כדי לשמור על העור hydrated ולהקטין גירוד הקשורים נפיחות או גירוי בעור. מגניב, מדחוס רטוב מציעים הקלה מהירה על גירוד כמו גם אמבטיה מגניב כף הרגל המכיל סודה לשתיה או קמח שיבולת שועל.

שיקולים

חריטה של ​​כתם מגרדת של העור על נקע בקרסול עלולה לגרום לזיהום, במיוחד אם העור סדוק. אם העור באזור שובר פתוח, לטפל בו עם קרם אנטיבקטריאלי ולשמור אותו מכוסה כדי למנוע עוד גירוד. לדברי MedlinePlus, דרמטיטיס מגע יכול לגרום לנפיחות נוספת, מה שהופך טיפול מיידי חשוב כדי לזרז את תהליך הריפוי. אם העור מגרד נמשכת באזור לאחר הקרסול מרפא, פנה לרופא שלך כדי לשלול מצב בריאותי הבסיסית.